Gündem

Marka Araştırma Yazılımı Vebiz

Marka araştırma yazılımı arayışında olan firmalar artık www.markaarastirmayazilimi.com üzerinden destek alabilir. Vebiz ile marka araştırması yaparken her zaman en güncel ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Firmanızın müşterilerine sunacağı marka araştırma sürecinde bu yazılımı kullanmanız ayrıca detaylı bir rapor elde etmenizi sağlar. Bu rapor, yazılımın entegre edildiği Whatsapp uygulaması veya e-posta hizmetleri üzerinden doğruca müşterilerinize ulaştırılır.

Müracaatı yapılacak olan markanın daha önceden tescil edilip edilmediğini öğrenmek için doğru yazılım programlarını kullanmanız gerekir. Patent, marka, bülten sayfası, logo, tasarım, analiz veya diğer süreçleri kolayca yönetebileceğiniz Vebiz uygulaması ayrıca marka başvurusu yaptığınız kurum ya da kişilerin işlemlerini güvenle gerçekleştirmenizi sağlar.

Vebiz Smart Search Yazılımı ve Önemi

Vebiz, Türk Patent ve Marka Kurumuna tescilli olan markaya ait bilgiler sunar. Ayrıca içinde bulunduğunuz iş grubuna yönelik olarak birden fazla sınıflandırma yaparken kullanılmak istenen rakamlar, kelimeler ya da logoları da araştırır. Bu sayede müşterilerinize çok daha kısa sürede hizmet sunabilir ve memnuniyet sağlayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul Akvaryum 5 gün boyunca öğretmenlere ücretsiz

Türk Patent ve Marka Kurumunda kayıtlı olan tüm patent başvuruları ile beraber patent marka araştırmalarını baz alarak çalışmaktadır. Pratik bir şekilde kullanılan bu yazılım en iyi sonuçları vererek müşterilerinizin size olan güvenini de sağlamaktadır. O halde markanın tescil edilmesinden önce detaylı marka araştırması yapmak için bu platforma giriş yapabilir ve en iyi marka araştırma yazılımı hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.