Dünya

Lüks yatta büyük skandal! Genç kadınla ilişkiye giren kaptan kaza yaptı

25 metrelik lüks yatı uzaktan kumanda ileederken tayfası ile cinsel ilişkiye giren kaptan, kaza yaptı.

26 yaşındaki genç kadın, güvertesinde tayfa olarak çalıştığı 25 metrelik lüks yatta bir skandala imza attı. Geçen yıl 3 Mart tarihinde meydana gelen olayda, Avustralya‘nın Brisbane kentinden Gold Coast şehrine gitmekte olan lüks yat, başka bir yata çarptı.

İLİŞKİYE GİRDİKLERİNİ İTİRAF ETTİ

Meydana gelen kaza sonrasında soruşturma başlatıldı vemahkemeye taşındı. Mahkemede dinlenen tayfa Cheya Handley, lüks yat kaza yaptığında kaptan ile ilişkiye girdiklerini itiraf etti.

26 yaşındaki kadının anlattıklarına göre, 43 yaşındaki kaptan Jeremy JJ Piggott, ilişkiye girdikleri sırada lüks yatı uzaktan kumanda ile yönlendirmeye çalışıyordu.

Sıradaki Haberi Oku  Whatsappın arama özelliğine yeni özellikler geliyor

Suçunu kabul eden kaptan Piggott, mahkeme tarafından 4 bin dolar tazminat ödemeye mahkum edildi.

ALKOLLÜ OLDUKLARI ORTAYA ÇIKTI

Kaptan ve tayfanınsırasında alkollü oldukları da ortaya çıktı. Handley, “Mesai saatlerim içerisinde alkol almamalıydım. Büyük sorumsuzluk ettim” dedi ve olayın nasıl geliştiğini şöyle anlattı:

“Güvertede uzanmış yıldızları izlerken bir yandan da sohbet ediyorduk. Ne olduysa ondan sonra oldu”.

140 BİN DOLARLIK ZARAR OLUŞTU

Kimse yatın güzergahına bakmadığı için Crystal Blue adlı lüks yat önce deniz fenerine sonra da başka bir yata çarptı. Kaza sonrasında 140 bin doları (yaklaşık 800 bin lira) aşkınoluştu. Handley, bin dolar ödemeye mahkum edildi.

“BU YAT BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL”

Handley’nin avukatı David Funch, müvekkilinin işine önceverildiğini, sonra ise yeniden işe alınıp terfi ettiğini söyledi. Cheya Handley’nin Facebook hesabından ekim ayında yaptığı paylaşımda, “Bu yat benim için çok özel, birönce yaz gelsin” yazması dikkatlerden kaçmadı.

Sıradaki Haberi Oku  Son dakika: İrandan nükleer anlaşma açıklaması: Taahhütlerin hiçbirisine uymayacağız

Haber Videosu

: Lüks yatta büyük skandal! Genç kadınla ilişkiye giren kaptan kaza yaptı