Uncategorized

Londra Mı Manchester Mı?

Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere göçmenlik fırsatı tanıyan bir yatırım içerir. Aile bireyleri ile birlikte, başvurucunun şartları kabul görürse, yapılması gereken şey de şehir seçmektir. Tüm ailenin hem oturum hem çalışma hem de vatandaşlık kazanmasını sağlayan bu anlaşma, başvurucuya ve ailesine İngiltere içerisinde bir yaşam fırsatı sunuyor.

Büyük Britanya içerisinde yeni bir yaşam başlar. Yatırımcı olan bir birey olarak başvurucu, yatırımcı vizesi bağlamında, bir iş kurma zorunluluğuna sahip iken, aile bireyleri, istedikleri bir işte çalışabilmektedirler.

Süresiz Oturum İzni De Olur Mu?

İngiltere yatırımcı vizesi ECAA vizesi bağlamında, Büyük Britanya topraklarında yeni bir yaşam kuran başvurucu ve ailesi, belirli bir gelir düzeyi gösterme şartına ulaşmak zorundadır. Ailenin yaşamını İngiltere sınırlarında sürdürmek için yeterli bir miktara ulaşmak, devlet yetkililerinin beklediği ve istediği bir durumdur.

Sıradaki Haberi Oku  Nasıl Ev Alabilirim?

İngiltere topraklarında sürdürülen bu yeni yaşam, ailenin geçimini temin edecek ve kendi yağı ile kavrulur bir durum serdedecek derecede devam ederse, beş yıl sonrası yeni bir fırsat ile karşı karşıya kalınacaktır. Sürdürülebilen bu geçimin sonunda, İngiltere topraklarında, süresiz olarak oturum hakkı kazanmaya vesile olacaktır.

Süresizliğin Süresi Ne Kadar?

İngiltere ülke sınırlarında süresiz oturum fırsatı sınan vize türü, Ankara Anlaşması Vizesi olarak Trük yurttaşlarının girişimlerini bekliyor. İngiltere’ye gitmeye hak kazanan bir başvurucu, ailesi ile birlikte, beş sene boyunca, belirli bir standardı yakalayan bir gelir ile yaşamlarını sürdürürlerse, süresiz oturum hakkı elde ediyorlar.