Uncategorized

Lazer ile Basur Tedavisi

Basur geçmiş dönemlerde tedavisi zor olan hastalıkların başında gelmekteydi. Fakat tıp sektörünün gelişmesiyle birlikte bu sorun da ortadan kalkmış oldu. Artık ameliyatsız bir şekilde muayene ortamında basur dahi tedavi edilebiliyor. Bunun için de birçok farklı yöntem geliştirilmiş durumda. Bunlardan bir tanesi de lazer ile basur tedavisi. Lazer tedavisi zaten hemen hemen her şeyde kullanılmaya başlandığı için güvenilirliği de oldukça yüksek.

Lazer ile basur tedavisinde sorunlu bölge lazer probunun yerleştirilip lazer verilmesiyle iyileştirilir ve bu işlem oldukça kısa süren bir işlemdir. Ameliyatsız tedavi yöntemleri arasında en sık tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olarak gösterilen lazer ile basur tedavisi sonrasında hastalar günlük hayatlarına herhangi bir kısıtlama olmadan devam edecektir.

Sıradaki Haberi Oku  Müşterilere Özel Hizmet Sunan Mobil Uygulamalar

Basur Tedavisi Süreci

Kişiler basur olduklarını anladıkları vakit anında bir profesyonel destek almalıdır. Çünkü basurun birçok farklı evresi olmaktadır. Bazı insanlar ilk evreden itibaren ciddiye almadıkları için basurun seviyesi artış gösterir ve daha fazla acı vermeye başlar.

Basur tedavisi günümüzde korkulacak bir tedavi değildir. Çünkü tedaviler artık ameliyatsız bir şekilde olmaktadır ve bu sayede tedavi sonrasında ne bir hastane yatışı ne bir hareket kısıtlaması ne de başka bir konu söz konusu olmamaktadır. Basur tedavisinde hangi yöntemin seçileceğinde şüphesiz basurun seviyesi ve doktorun görüşü oldukça önemlidir. Fakat hangi tedavi yöntemi seçilirse seçilsin en fazla 1 saat sürecek bir tedavi sonucunda bu sorun tamamen bitmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Morpleksi.com Ürünleri 29 Ülkeye Satışa Sunuldu

Neolaser Tedavisi

Bu ameliyatsız tedavilerde son yıllarda ortaya çıkmış ve başarı oranıyla dikkat çeken yöntemlerden bir tanesi de neolaser tedavisi. Hemoroidli yani basurlu pakenin içine oldukça ince bir prob yerleştirilir ve ısı enerjisi verilir. Verilen bu ısı enerjisiyle birlikte sorunlu olan damarlar tamamen iyileşmiş olacaktır ve diğer damarlara da herhangi bir şekilde zarar gelmeyecektir.

Bu tedavi sayesinde bir daha aynı bölgede basur sorunuyla karşı karşıya kalınma riski tamamen ortadan kalkmış olacaktır. 10 dakika gibi kısa bir sürede bitecek bu tedavi yöntemiyle kişiler basur sebebiyle çektiği sıkıntılardan tamamen kurtulacaktır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri