Gündem

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?

Şişli lazer epilasyon diğer tedavi yöntemlerine bakılarak daha etkili ve kalıcı sonuçlar veren bir tedavi yöntemidir. Kadın ya da erkek fark etmeden acısız bir şekilde kıl problemlerine çözüm için üretilmiştir. Doğru belirlenen yöntemler ve uzman kişiler tarafından uygulanıldığı takdirde etkili ve başarılı sonuçları vardır. Ön görüşme yapılarak hangi yöntemin uygulanması gerektiği belirlenir ve fiyat bilgisi alınabilir. Şişli lazer epilasyon son derece etkili ve zararsız olan bir yöntem olarak günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Kağıthane lazer epilasyon lazer ışınlarının vermiş olduğu ısı etkisiyle kişinin kıl problemi olan bölgesinde etkili sonuçlar vermesiyle geliştirilen bir tedavi yöntemidir. Birçok çeşidi ve kullanım alanı olan lazer epilasyon başarılı sonuçları sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Kıl problemi olan kişilerde uygulanan Kağıthane lazer epilasyon gün geçtikçe gelişen teknolojiyle ince tüylere bile etki eden bir tedavi olmuştur.

Sıradaki Haberi Oku  Güçlü tarım dışı istihdam verisi

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Kağıthane lazer epilasyon ilk uygulamadan önce bir süre tüylere dokunmamak önemlidir uygulama içim görüşüldükten ve seans günü belirlendikten sonra birkaç gün önce bölgenin tıraş edilmesi gereklidir. Lazer epilasyon yapılması sırasında mutlaka bölgenin makyaj ve dış etkenlerden temizlenmiş olması önem taşır. Daha sonra uygun olan yöntem seçilerek uygun cihazlarla seri atışlar yapılarak kıl köklerinin tahribi sağlanır. Bu sayede kıl kökleri tahrip olarak tekrar çıkması engellenerek kişi kıl problemlerinden kurtulur.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Beşiktaş lazer epilasyon yöntemleri lazer ışınlarının etkisiyle tıp ve estetik alanlarında güvenle kullanılan bir yöntemdir. Kozmetik kaynaklı da oluşan tüylerin giderilmesi için 25 senedir ülkemizde güvenle uygulanan bir yöntem halindedir. Birçok alanda başarılı bir şekilde uygulanan Beşiktaş lazer epilasyon kıl problemi yaşayan kişilerde başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır. Kişilerin koltuk altı, genital bölge, bacak ve diğer çeşitli bölgelerinde başarılı etkiler göstermektedir. Tıp alanının dışında ilk lazer kullanımı endüstriyel ve askeri alanda olmuştur.

Sıradaki Haberi Oku  Dönmez: "Yenilenebilir enerji atağımız 2021’de de sürüyor"

Lazer Epilasyon Fiyatları

Her sene güncellenen fiyat listeleri Şişli lazer epilasyon yapılan merkezlere iletilmektedir. Bu listeler haricinde fiyatları etkileyen faktörler vardır. Bu faktörler kıl yapısı, cilt rengi, cihazların kalitesi, uygulama yapılacak merkez ve doktor uzmanlığı gibi etkenler olarak sıralanabilir. Mutlaka bu gibi faktörler göz önüne alınarak ön görüşme yapılması ve uzman kişinin uygulama yapılacak bölgeyi analiz etmesi gereklidir. Her iki tarafında mağduriyet yaşamaması için ön görüşme önem taşır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Beşiktaş lazer epilasyon kişinin cilt yapısına ve uygulama yapılacak olan bölgesine göre değişiklik gösteren çeşitlere sahiptir. Dört farklı çeşit olan lazer epilasyon kişiye göre değişiklik gösterir. Ruby lazer epilasyon çok kısa tüyler, açık tenli ciltlere sahip olanlar ve dudak üstü bölgelerde etkili bir tedavi çeşididir. Alexandrite lazer epilasyon, büyük başlığı sayesinde geniş bölgelere etki eder ve seans süresi daha kısa olur. Koyu renk kıllarda etkili olup soğutucu özelliğiyle acı hissi olmaz. Bu nedenlerden dolayı sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Diode lazer çeşidi ince tüylerde etkili sonuçlar vermektedir. Soğutucu jelle birlikte uygulama yapılır ve batık kıllarda da etkilidir. Nd yag etkisi kalıcı olsa da ağrılı bir yöntem olduğu için pek tercih edilmez. Açık ten yapısına sahip ve ince tüylere sahip olan kişilerde başarılı bir yöntemdir. Önemli olan kişide doğru yöntemin belirlenerek doğru tedavinin uygulanmasıdır. Eğer bu şekilde doğru analizler yapılırsa kalıcı ve başarılı sonuçlar elde edilerek mağduriyet yaşanma olasılığı olmaz. Lazer epilasyon düşünen kişiler mutlaka iyi araştırma yapmalıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Çinli araştırmacılar epilepsiye neden olan geni keşfetti
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri