Dünya

Kuyudan su çekerken kalp krizi geçiren çiftçinin cansız bedeni, beslediği hayvanlar tarafından yenildi

Polonya‘nın Osiek köyünde yaşanan korkunç olayda, en31 Aralık günü kuyudançekmek üzere yola koyulurken görülen 71 yaşındaki ‘Bay Krzysztof’ isimli çiftçiden o günden beri haber alınamıyordu.

KOMŞUSU ÇİFTLİĞİN ZEMİNİNDE BİR YIĞIN KEMİK VE KAFATASI PARÇASI BULDU

Kendisindenalınamayan çiftçiyi aramaya koyulan bir komşusu, çiftliğe geldiğinde zeminde kemik parçalarının yanı sıra bir kafatası olduğunuetti. Gördüğükarşısında şoke olan 71 yaşındaki çiftçinin komşusuemniyet kuvvetlerineverdi.

CANSIZ BEDENİ, 12 İRİ CİNS DOMUZ TARAFINDAN YENİLDİ

Polonyabasınında çıkan haberlere göre, 71 yaşındaki çiftçi, ülkenin güneybatısındaki Osiek köyündeki çiftliğinde bir kuyudançekmeye gitmişti. Daha sonra kuyunun başında kalp krizi geçiren çiftçi yere yıkıldı,yerinde hayatını kaybetti. Bunun üzerine çiftçinin cansız bedeni, çiftliğinde beslediği vecüsseleriyle tanınan 12 Macar Mangalica cinsi domuz tarafından yenildi. Çiftçiden geriye kalan kemik parçalarını ve kafatasını çiftliğe giren komşusu buldu.

Sıradaki Haberi Oku  Belçikada ilk korona virüsü vakası tespit edildi

“KALP KRİZİ GEÇİRİP YERE YIĞILMIŞ OLABİLİR”

Yerel mahkeme savcısı tarafından yapılan açıklamada ise, “Emniyet güçlerine bilgi veren bir komşu tarafından kemikler ve kafatası bulundu. Çiftçi en31 Aralık tarihinde kuyudanalmaya giderken görüldü. Kalp krizi geçirip yere yığılmış olabilir ve görünüşe göre domuzlar onu yedi” ifadelerini kullandı.

“ALKOL PROBLEMİ VARDI”

Korkunç olayla ilgili açıklama yapan komşular ise, “71 yaşındaki talihsiz çiftçinin alkol problemi vardı. Kuyudanalmaya çalışırken uyuya kalmış olabilir” dediler. Öte yandan, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Haber Videosu

: Kuyudançekerkenkrizi geçiren çiftçinin cansız bedeni, beslediği hayvanlar tarafından yenildi