Ekonomi, Genel

Kurumsal Danışmanlıklar

 Yıllardır gelişen teknoloji ile birlikte kazanılan tecrübeden faydalanarak birçok kobilere danışmanlık yapıyor. Kurumsal bir aile olarak gelişimini sürdürüyor. Akademik kariyerini danışmanlığı için kullanıyor. Küresel bazda 13 yıl süren bir geçmişe sahip oluyor. Bilgi ve becerileri sayesinde herkesin tercihi haline geliyor. Bilimsel çalışmaların kobilerin üzerindeki etkilerini araştırıyor. Kobi danışmanı olarak en kaliteli ve en uygun hizmeti vermeye çalışıyor.

  Uzmanlık Alanlarının Süreçleri

 Konkordato, yönetim ve kobi danışmanlığı olarak parçalara ayrılıyor. Hangi danışmanlığın yapılacağına göre durum analizi gözden geçiriliyor. Süreçlerin işleyişlerinde gizliliğe önem veriyor. Gizlilik sözleşmesi adı altında imzalar atılıyor. İşletmeye ait bütün evraklar elden geçirilir. Mahkemelere gidiliyor ve raporlar hazırlanıyor. Değerlendirme yapılarak mahkemeler tarafından sonuçlanıyor.

Sıradaki Haberi Oku  DSÖ: İki çalışanımıza koronavirüs bulaştı

  Uzmanlık Hizmetleri

 Hizmetleri belgelendirmek çok önem arz ediyor. Bunlardan en önemli ce belgesi olarak biliniyor. İşletmenin standartlarına dair en iyi bilgileri veren bir belge olarak geçiyor. Belgelerin teslim sürecine kadar takip edilir. Belge verilmesinden sonra işletmenin aralıklar ile denetimi yapılıyor. Belge sayesinde işletmenin kalite seviyesi yükseliyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri