Ekonomi

Korona, Kremline sıçradı

Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov, düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, Kremlin’de çalışan bir personelde koronavirüs vakası tespit edildiğini duyurdu.

“PUTİN İLE TAMASI YOK”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dmitriy Peskov, “Devlet Başkanlığı İdaresi’nde bir koronavirüs vakası olduğunu biliyorum. Bir vakayı doğrulayabilirim ancak ikinci vakayla ilgili bilgim yok” dedi.

Hasta çalışanın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le teması olmadığının altını çizen Peskov, “Devlet Başkanı’nın katıldığı tüm etkinliklerin katılımcılarına etkinliklerden önce test yapılmasını öngören önlemlerin doğruluğunu birdaha ortaya koyuyor. Devlet Başkanlığı İdaresi’nde virüsün dahayayılmaması içintüm sıhhi ve epidemiyolojik önlemler alınıyor” ifadelerini kullandı.

GEREKEN ÖNLEMLERİ ALIYOR

Vladimir Putin’in çalışmayı bırakamadığını ve çalışmaya devam ettiğini kaydeden Peskov, Rus liderin koronavirüsten korunmak için gereken önlemleri aldığını aktardı.

Sıradaki Haberi Oku  Rize’de kolonları çatlayan 11 katlı bina boşaltıldı
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri