Gündem

Konteyner Kiralama ve Lojistik Çözümler

Konteyner Kiralama ve Lojistik Çözümler

Lojistik sektöründe uluslararası standartlarda hizmet sağlayan firma, sektöründe güvenin adresi olmayı başarmış durumdadır. Firma, kapsamlı hizmet anlayışıyla beğeni topluyor. Acil yükleri olan şirketler için firmanın sunduğu minivan express hizmeti oldukça faydalıdır. 1200 kilograma olan yükler, firmanın bu hizmeti sayesinde 12 ile 72 saat arasında teslim edilebiliyor. Ekspress hizmetinin yanı sıra, firma başka konularda da çözün sunmaktadır.

Kiralık Konteyner

Firma, intermodel taşımacılık yapan şirketlere güvenilir konteyner kiralama hizmeti sunmaktadır. Firma bünyesinde, yüzden fazla 45’lik konteyner bulunmaktadır. Şirketler, yıllık, aylık olarak kiralayabilecekleri gibi, haftalık veya günlük olarak da kiralayabiliyorlar. Firma bünyesindeki konteynerlerin tamamı, 45lik high cube euro palet standartlarına sahiptir.

Sıradaki Haberi Oku  Gaziantep'te zeytin üreticilerine 40 bin adet hasat kasası

Konteyner Depolama Hizmeti

Firma, 15 000 metrekarelik bir alanda, Büyükçekmece ve Gebze lokasyonundaki depolarında hizmet sunuyor. Tank konteynerin yanında, 20’lik, 40’lık, 45’lik ve 49’luk box konteynerler için hizmet alınabiliyor.

Müşteriler, firmadan konteyner depolama hizmeti alabildikleri gibi konteyner hasar tespit ve tamir ile konteyner yıkama hizmeti de alabiliyorlar. Müşteriler, hafta içi geç saatlere dek firmadan hizmet alabiliyorlar.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri