Gündem

Koltuklu Merdiven Asansörleri

Yaşam alanlarınızda merdivenli ve katlı yağılar varsa ve ya kendiniz ya da ailenizde bu merdivenleri kendi imkanları ile çıkamayan yaşlı, engelli ya da sağlık sorunları olan bireyler varsa bu durumda mutlaka merdiven asansörü tercihlerine bakmalısınız.

Merdiven asansörleri merdivenlerin korkulukları boyunca kurulan özel bir sistem üzerinde hareket eden bir koltuktan oluşan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde merdiven çıkamayan ya da çıkmakta zorlanan her birey bu zorluğu kendi başına çok kolay bir şekilde aşabilmektedir. Merdiven iniş ya da çıkışlarında kullanılan bu sistemler aynı zamanda koltuk asansörü olarak ta adlandırılmaktadır ve her tür taşıma için oldukça güvenli bir yapıya sahiptir.

Eğer evinizde yaşayan yaşlılarınız varsa ve onların izin desteği olmadan iki ya da üç katlı evlerinizde kendi başlarına üst katlara ulaşımını kolaylaştırmak istiyorsanız bunun için yaşlı asansörü alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda engelli asansörü olarak ta kullanılan tüm sistemler ihtiyaçlara göre şekillenmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  CHP Rize Pazar’da 99'uncu yılını coşku ile kutladı

Erimas Asansör Sistemleri

Erimas Asansör Sistemleri firması olarak ülkenin en büyük merdiven asansör tedarik firmalarından birisisiyiz. Biz bir bayi değiliz, direk olarak tedarikçiyiz. Bu nedenle hem en kaliteli hizmeti hem de en hızlı süreci arada başka firmalar olmadan direk olarak sizlere sunuyoruz.

Sizlerde en uygun fiyatlar üzerinden en kullanışlı ve kaliteli merdiven asansör sistemlerini evlerinize kurmak istiyorsanız bunun için web sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.   

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri