Gündem

Kilolu Kadınların Giyim Tarzları

Kilolu Kadınların Giyim Tarzları

Kadın ürünlerinde birçok moda trendleri bulunmaktadır. Bu trendlerden önce bedenimizi iyi tanımalı ona göre tercihler yapmalıyız.

Bedene Uygun Kıyafet Tercihi

Kıyafet satın alırken öncelikle beden yapınıza göre uygun kıyafeti bulmalısınız. Renk olarak illa siyah rengi tercih etmek zorunda değilsiniz. Renkli modelleri de beden yapınıza uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz. Renkli giyinmek için üzerinizdeki kıyafetin renk tonlarını tercih ederseniz daha zarif bir görüntüye sahip olursunuz. Kilolu insanlar kesinlikle düşük bel pantolon tercih etmemelidir. Dökümlü veya düz inen pantolonları tercih etmelidirler. Genellikle büyük beden tişört olarak V yaka tercih etmelisiniz ki boyunuzu uzun göstersin. Hem V yaka hem fakir kol veya kısa kol tercih edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Yabancı Dil Eğitimi

Üzerinize tercih edeceğiniz büyük beden tunik modellerinde ise sade modelleri tercih etmeli alt kısmınızı da uygun bir renk tonuyla kombin oluşturarak zayıf bir görünüme sahip olursunuz. Büyük beden elbise modellerinde ise genellikle tek renk tercih etmelisiniz. Vücudunuza uygun kıyafet kesimlerini araştırmalı kombin oluşumlarını ona göre tercih etmelisiniz.