Gündem

Kerem Aygün Kolejinde Eğitim Hiç Bitmiyor! 

Eğitim sürecinin daima devam ettiği Kerem Aygün kolejleri, öğrencilerini ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise süreçlerinde yeni eğitim sistemine kanalize olabilecekleri şekilde yetiştirmektedir. Ders işleme anlayışını sıralarda ve odalara sığdırmadan, kampüs alanındaki her materyali kullanabilecekleri özgür ve kendine has bir eğitim kampüsü özelliğini de öğrencileriyle paylaşıyor. 

Kerem Aygün Kolejinde Durmadan Eğitim!

Lise sürecinde öğrencilerin kendilerini özgür ve sıkışmamış hissetmesi için dinamik ve tecrübeli eğitmenlerle çalışıldığına emin olabilirsiniz. Ankara özel Anadolu liseleri, öğrencileri ezberci bakış açısından çıkararak, gerçekten severek öğrenebilecekleri bir ortama taşımak için büyük bir eğitim kampüsüyle hizmet vermektedir. Öğrenciler özgür hissettikçe öğrenmek daha kolaylaşacaktır. 

Kerem Aygün kolejinde spor salonundan teknoloji laboratuvarına kadar bütün imkanlar tanınırken, liseli öğrenciler için etüt odaları, kütüphane, sosyalleşme alaları ve konferans salonlarına da yer verilmiştir. Sosyal hayatlarını da geri planda bırakmadan eğlenirken öğrenebilecekleri bütün imkanlardan yararlanmaları sağlanmaktadır. 

Sıradaki Haberi Oku  Yokuş: "Erdoğan, ekonomik krizi halka yüklüyor"

Kerem Aygün Eğitim Kampüsü Özellikleri 

Spor salonu, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı oyun alanlarıyla birlikte robotik ve kodlama sınıflarına da yer verilmiştir. Öğrencilerinin durmadan eğlenebileceği ve öğrenebileceği bütün donanımları 2022 yılının teknolojik ve eğitim sistemine göre düzenlemiştir. Ankara kolejleri içinde en büyük eğitim kampüsüne sahip, sıradan olmaktan uzak, öğrencilerine daima yeni fikirler sunan bir eğitim projesi hazırlamıştır. 

Eğitimde Fark Yaratan Kampüs!

Üniversite kampüsleri kadar çeşitliliğe sahip, öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını cevaplayan büyük bir eğitim kampüsü kurulmuştur. Sportif aktiviteler, oyunlar, deney ve gözleme dayalı laboratuvar alanlarıyla birlikte sınırlarını asla zorlamayacak, her öğrenciye özel bir alan oluşturacak eğitim özellikleri sunulmaktadır. Güvenli, eğlenceli ve öğreten eğitimde sınırsız yenilik, tecrübe ve deneysel faktörler de bir araya getirilerek öğrencilerle paylaşılmaktadır. www.keremaygunkoleji.com

Sıradaki Haberi Oku  Batmanda DEAŞ operasyonu: 13 tutuklama
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri