Dünya

Kendisine Sence de çok benzemiyor muyuz? şeklinde mesaj atan kişi ikizi çıktı

Endonezya’da Nabila Az-Zahra isimli kızın sosyal medyada tanıştığı ve kendisine çok benzeyen Nadya Elvira, ikiz kardeşi çıktı. Nabila, 16 yıl önce evlatlık olarak başka bir aileye verildiğini öğrendi.

GELEN MESAJ 16 YILLIK GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Endonezya’nın Güney Sulawesi bölgesindeki Gowa’da yaşayanöğrencisi Nabila Az-Zahra (16) sosyal medyada kendisine çok benzeyen Nadya Elvira ile tanıştı. Nabila, sosyal medya platformu Instagram üzerinden gelen Nadya’ya ait, “Sence de birbirimize çok benzemiyor muyuz?” mesajını aldı.

BAŞTA ŞAKA SANMIŞ

Yerel medyaya konuşan Nabila, bunun başta bir şaka olduğunu ancak görüntülü arama yaptıklarında şok olduğunu belirtti. Birbirlerine geçmişleriyle ilgili sorular soran ikiz kardeşler, geçmişlerinin yüzde 90 oranında paralellik gösterdiğinietti.

Sıradaki Haberi Oku  Ameliyat sırasında doktorları hayrete düşüren olay! Kanser hastasından 15 kilogram tümör çıktı

GERÇEĞİ, NABİLA’NIN AİLESİ AÇIKLADI

Nabila, ikiz olma ihtimalini düşündüğünü ve bunu ailesine sorduğunu söyledi. Nabila’yı evlatlıkRamli ve Johra, onu 16 yıl önce evlatlık aldıklarını itiraf etti. Nabila’nın asıl ailesinin finansal olarakdurumda olması nedeniyle, onu evlatlık vermeye karar verdiklerini belirten Nabila, Annem, 1 kilo 400 gram olarak dünyaya geldiğimi söyledi. Hastaymışım ve ölüyormuşum ifadelerini kullandı.

HEM MUTLU, HEM ÜZGÜN HİSSEDİYORUM

Ülkede yayın yapan Metro TV’ye konuşan Nadya Elvira kardeşine kavuştuğu için çokolduğunu söyledi. Programa görüntülü olarak bağlanan Nabila da, ikizini bulduğu içinolduğunu ancak böyle bir geçmişi olduğunu öğrendiği için üzgün olduğunu belirterek, “Gerçeği öğrenince hem üzgün, hem de mutluydum. Mutluyum çünkü ikizimle tanıştım. Üzgünüm çünkü böyle birbeklemiyordum. Beni bu güne kadar içtenlikle yetiştiren aileme sahip olduğum için minnettarım” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  TSK destekli SMO, Esed askerlerini taşıyan konvoyu havaya uçurdu

İkizlerin mucize karşılaşması sosyal medyada yoğungördü. Çok sayıda yorumpaylaşım 25 binbeğeni aldı.

Kaynak: DHA