Gündem

Keçe Saksı

Keçe Saksı

Bakımı kolay olan keçe saksı ürünleri kolay ekim imkanı sağlar. Yapmanız gereken tek şey toprağı koyun ve fidenizi ekin. Su ve hava geçirgenliği iyi sevide olduğu için bitikleriniz hızlı büyür. Keçe saksılık evin her alanına kurulabilir. Küçük bir bahçeniz var ise bahçenin her alanını değerlendirebilirsiniz. Bahçe duvarlarına, bahçe çitlerine bu ürünleri kolaylıkla asabilirsiniz. Kolay ürün yetiştirmenin tadını alacaksınız.

Nasıl Kullanılır?

Bu ürünler herkese ekme ve dikme keyfi yaşatmak amacıyla üretilmiş ürünlerdir. Firma keçe ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına hızlı kargo ile gönderim sağlar. Yatay ve dikey saksılıklar mevcuttur. Alanınız dar ise dikey keçe saksıları alarak alanı çok daha ergonomik kullanabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  İki başkan Savatra Antik Kenti’nde Konya basınıyla buluştu

Firmanın sitesinden hazır ölçüleri tercih edebileceğiniz gibi istediğiniz ve kendinizin belirlediği ölçülerde de ürün temin edebilirsiniz. Kullanımı çok basittir, duvara asın ve bir vida yardımı ile duvara tutturun. Bahçe çitlerine asmak için ayriyeten saksı tutacağı vardır. Keçe duvar saksısı kullandıktan sonra tarım yapmanın keyfine varacaksınız. Aklınıza takılan soru olursa firmanın sitesine girerek müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri