Dünya

Kan donduran infaz! Katil, her saniyesini arkadaşına kaydettirdi

Meksika‘nın Amerika sınırında bulunanChihuahua eyaletine bağlıCiudad Juárez şehrinde meydana gelen korkunç olayda, trafikte kırmızı ışığın yanmasıylaarkadaki araçtan inen bir şahıs, öndeki pikap tipi aracın sürücüsüne kurşun yağdırarak infaz etti.

Jose Carlos Molina

KANLI İNFAZDA TAM 15 KURŞUN SIKTI

Pikap sürücüsüyerinde hayatını kaybederken, tabancasından tam 15 kurşun çıkan ve isminin Jose Carlos Molina olduğu öğrenilen şahsın sosyal medyaya yansıyan infaz görüntülerinde, kendi aracından inmeden önce yanındaki arkadaşınaanını kameraya kaydetmesini söylediği ortaya çıktı.

22 ARALIK’TA GERÇEKLEŞEN İNFAZIN GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYAYA YENİ DÜŞTÜ

Sosyal medya gündemine yeni düşen korkunç infaz olayı geçtiğimiz 22 Aralık günü Meksika’nın Chihuahua eyaletine bağlı Ciudad Juárez şehrinde gerçekleşti.

Sıradaki Haberi Oku  Son dakika: Irak Başbakanı Abdülmehdi, ABD ordusunun çekileceğine dair bir mektup aldıklarını açıkladı

İNFAZI GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE ARKADAŞINA KAMERAYA KAYDETMESİNİ SÖYLEDİ

Trafiğin en kalabalık olduğu saatlerde, önündeki aracın kırmızı ışıkta durmasını fırsat bilen 19 yaşındakiJose Carlos Molina isimli saldırgan, kendi aracından inmeden önce arkadaşına az sonra yapacağı kanlı infazı kameraya kaydetmesini söyledikten sonra bulunduğu otomobilin önündeki pikap tipi aracın yanına gitti ve 15 kurşun sıkarak şoför koltuğundaki sürücüyü infaz etti.

U DÖNÜŞÜ YAPIP OLAY YERİNDEN KAÇTILAR

Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen görüntülerde, kanlı infazın ardından saldırganın otomobilinedönmesinden sonra yanındaki arkadaşıylayoğun trafikte u dönüşü yaparakyerinden kaçtıkları görülüyor.

DAHA ÖNCE DE CİNAYETTEN SABIKASI VARDI

Meksikabasınında çıkan haberlere göre, uyuşturucu kaçakcısı olan olayın faili 19 yaşındaki Jose Carlos Molina’nın, önceden de Meksika’nın kuzeyindeki El Paso kentinde bir çiftin cinayetinden dolayı tutuklandığı iddia edildi.

Sıradaki Haberi Oku  Rusyada yolda kedisiyle yürüyen bir kadının üzerine çatıdan alev almış bir adam düştü

YAKALANAMADI

Meksika’nın Kuzey Bölgesi Başsavcısı Chihuahua ofisi sözcüsünün basına yaptığı açıklamada, saldırganın henüz tutuklanamadığı ancak kamera görüntülerinden, geçmişte de sabıkası bulunan 19 yaşındaki Jose Carlos Molina isimli şahsın kimliğinin tespit edildiği belirtildi.

Haber Videosu

: Kan donduran infaz! Katil, her saniyesini arkadaşına kaydettirdi