Genel

Kaliteli Hizmet Anlayışı

  Otomotiv sektöründe yedek parça temin noktasında öne çıkan firmalardan biri de otocikma.com üzerinden hizmetlerini yürütüyor. İzmir merkezli olarak 2006 yılında kurulan firma, kaliteli hizmet anlayışı ile alıcı ve satıcıyı buluşturan sistemi ile çalışmalarını yürütüyor. Online sistem üzerinde otomobil çıkma parça ihtiyacı olanlar, site üzerinden kurumsal (satıcı) firmaların sunduğu ürünleri ve parçaları inceleyerek aradıkları ürüne kavuşabiliyorlar.

  Sunulan Hizmetler

  Site üzerinde 2. el araçlar, hasarlı araçla hurda araçlar, oto çıkma parçalar konularında aradıklarınızı bulmanıza imkan veren geniş bir ilan havuzu bulunuyor. Site üyesi olan kişiler ya da satıcı firmaların ilan koyabildikleri bu kısımda, aradığı araç ya da araç parçasını bulabilen kullanıcılar sunulan hizmetten site aracılığı ile yararlanabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Batak Keyfinize Burada Devam Edin

 Site daha kolay bir kullanım adına ilan no ya da kelime arama imkanlarını kullanıcılarına sunarken, marka model ve parça türü seçme olanaklarını da sağlıyor. Bu özellikleri ile kolay bir şekilde kullanılabilen site, titiz çalışma şekli ve kullanıcı dostu yaklaşımı ile de dikkat topluyor.