Uncategorized

İstanbul Sepetli Vinç Firması

İstanbul ülkemizin en büyük şehri olduğu için her gün farklı işler nedeniyle sepetli vinç ihtiyacı olmaktadır. Bu hizmeti veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak güvenilir firma ve istenilen özelliklere sahip vinci bulmak zordur. Sepetli Kiralık Sepetli Vinç firması www.sepetlivinckiralama.net sitesi üzerinden hizmetlerini anlatmakta ve kiraya verdiği vinç türlerini göstermektedir. Tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip vinçlerinin olduğu sitelerinde görülmektedir. Kendileri ile iletişime geçen müşterilerine en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti sunuyorlar.

Vinç İle Yapılan İşler

Sepetli vinç kiralama yapılacak olan işlerde iş güvenliğini en iyi şekilde sağlamak için yapılmaktadır. Bina iç ve dışında, yüksek noktalarda yapılacak çeşitli işlemler için iskele kurmak, hem maliyetli hem de uzun zaman alacaktır. Vinç kiralama yöntemi ile bu tür işler daha kısa sürede daha az maliyetle yapılabilecektir. Firma, tüm müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek için farklı modellerde vinç türlerini elinde bulunduruyor. Müşteri talebi ve yapılacak işe göre kiralama yaparak, işlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Galatasaray – Aytemiz Alanyaspor Maçına Atanan Hakem Belli Oldu

Vinç Türleri

Firma tarafından İstanbul ve tüm ilçelerine kiralık sepetli vinç hizmetleri verilmektedir. Müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek için farklı modellerde ve özelliklerde vinçler bulundurarak, kiraya veriyor. İnternet sitesinde yer alan tüm vinç türleri istenildiği zaman kiralanabilmektedir.

Yapılacak olan iş türüne göre seçilebilecek olan vinç türleri şunlardır;

  • Makaslı platform
  • Hiyap vinç
  • Sepetli vinç
  • Jumbo sepetli vinç
  • Mobil vinç

İş yapacağınız yerin konumuna, genişliğine, yüksekliğine göre seçim yapabiliyorsunuz. Firma ile yapacağınız görüşmelerde vereceğiniz detaylı bilgiler, en uygun özelliğe sahip vinci kiralamanıza yardımcı olacaktır. İstanbul sokakları arasında iş yapabilmek için mobil vinç ya da sepetli platform türün tercih edebilirsiniz.

Hiyap Vinç Kiralama

Hiyap vinç türleri, kamyon üzerinde kurulu bulunan hidrolik sepetli vinç türüdür. Daha çok yük taşıma işlerinde tercih edilmektedir. Hidrolik yapısı sayesinde, ağır eşyalar yüksek katlara daha rahat taşınabilmektedir. Hiyap vinç kiralama yapacağınız zaman firma sizlere tek kırmalı ya da çift kırmalı modelleri önerecektir. Tek kırmalı modeller yük kaldırma işlemlerinde kullanılmaktadır. Çift kırmalılar ise yüksek yerlere yükün ulaştırılmasını daha kolay yapabilmektedir. Kamyon üzerinde olduğu için her yere hareket edebilmekte ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  İngiltere Vizesi İçin Başvuru

Kiralama Fiyatları

www.sepetlivinckiralama.net sitesinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden firma ile görüşerek vinç kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firma İstanbul bölgesinde en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti veriyor. Kiralama fiyatlarını, vincin kullanım süresine, vincin türüne, vincin yükseklik özelliğine, maksimum kaldırabileceği yükün ağırlığına, sepet genişliğine göre belirliyorlar.

Yapılacak olan görüşmede işin ayrıntıları bildirilerek, uygun özelliklere sahip vinçler daha uygun fiyatlara kiralanabilir. Kiralama yapabilmek için kullanım zamanını tarih ve saat olarak, vinç türünü belirmek gerekiyor. Daha sonra firma ile iletişime geçerek kiralama hemen yapılabilmekte ve sözleşme imzalanabilmektedir.