Dünya

İngilterede koronadan 881 kişi daha hayatını kaybetti

Avrupa’da etkisini sürdüren koronavirüs, İngiltere’de etkisini artırdı.

İtalya ve İspanya’da ölü sayıları düşüşe geçerken, İngiltere’den kötü haberler gelmeye devam ediyor.

ÖLÜ SAYISI 7 BİN 978 OLDU

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Başbakan Boris Johnson’a vekalet eden Dışişleri Bakanı Dominic Raab, günlük basın toplantısında, ülkede salgın nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 7 bin 97’den 7 bin 978’e çıktığını açıkladı.

16 BİNİ AŞKIN HASTA TEDAVİ GÖRÜYOR

Raab, hastanelerde tedavi gören kişi sayısının 16 bin 784 olduğunu duyurdu.

KISMİ KARANTİNA DEVAM EDECEK

Bugün acilkabine toplantısına (Cobra) başkanlık ettiğine dikkati çeken Raab, kısmi karantina uygulanmasına devam edilmesinin önemine vurguladı.

“HENÜZ TEPE NOKTAYA ULAŞMADIK”

Hükümetin kısmi karantinanın sonuçlarını tam olarak öğrenmeye çalıştığını, ilk değerlendirmelerin salgınla mücadeleyeetkisi olduğunu gösterdiğini söyleyen Raab, “Virüste henüz tepe noktasına ulaşmadık, bu yüzden uyguladığımız önlemleri kaldırmak için hala çok erken.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezyanın ilk kadın kırbaç ekibi cezalandırdı

En önemli önceliğin halakurtarmak ve koronavirüsün yayılmasını durdurmak olduğunu belirten Raab, “Elde ettiğimiz ilerlemeleri kaybetmemeliyiz, pek çok insanın yaptığı fedakarlıkların boşa gitmemesi gerekiyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri