Dünya

İngilterede bir kadın halıyla evlendi

Bu ilginçİngiltere‘nin Manchester şehrinde yaşadı. Bekki Cocks adlı 27 yaşındaki kadın, bir yıl önce satın aldığı halıyla dünya evine girdi ve evlilik töreni düzenledi.

Düzenlediği törende, halıya sevgisini anlatan Cocks, halıyı ömrü boyunca koruyacağının ve bakımını aksatmayacağının sözünü verdi.

ŞAKAYLA BAŞLADI GERÇEK OLDU

Aldığı halıyı çok sevdiğini sık sık dile getiren kadına arkadaşları, “halıyı çok sevdiysen onunla evlenebilirsin” diye şaka yaptı. Arkadaşlarının sadece eğlenmek için söylediği bu sözü, 27 yaşındaki kadın ciddiye aldı ve halıyla evlenmeye karar verdi.

“ONSUZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM”

Halının üzerine herbasmayacağının sözünü veren genç kadın, “Ona göz kulak olmak için çokharcıyorum. Onu temizlemek ve heren iyi şekilde görünmesini sağlamak için uğraşıyorum. Ve halıyı her gün birkaçsüpürüyorum. Artık onsuz düşünemiyorum.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Eşinin uyurken saçlarını kestiği adamın, intikam için yaptığı şaka gündem oldu

“NOELİ HALI İLE GEÇİRECEĞİM”

Halıya saplantılı şekilde aşık olduğunu belirten kadın, “Halıya biraz saplantılıyım. Genellikle onunla yatar ve ona en özel düşüncelerimi söylerim. Bekar bir anneyim, bu yüzden halı sırdaşım haline geldi. Birkaç ay önce arkadaşlarımdan biri onunla evlenmem gerektiğini söylediğinde, oben de evlenmeliyim dedim. Dahaolamazdım, Noel’i halı ile geçirmeyi dört gözle bekliyorum.” dedi.

Haber Videosu

: İngiltere’de bir kadın halıyla evlendi