Uncategorized

İngiltere Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere’de kısa süreli veya uzun süreli olarak dil eğitimi ile lisans veya lisansüstü programlara katılım sağlayacak olan kişilerin yaş, meslek, medeni hal ve askerlik gibi durumlara ilişkin belgelerle konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş mercilere başvurularını tamamlamaları halinde bu vize türünü hak edip etmeyeceklerine yönelik incelemeler gerçekleştirilecektir.

Başvuran kişinin veya ailesinin maddi durumlarına ilişkin belgeler ile birlikte öğrencilik ve okuldan kabul edildiğine yönelik belgelerini evraklar arasında bulunduracak olan kişilerin talepleri doğrultusunda işlemler gerçekleştirilecektir.

Sizler de İngiltere Öğrenci Vizesinasıl alınır ve hangi belgelerle başvurulması gerekir gibi soruların yanıtlarını alabileceğiniz sitelerimizde alacağınız yanıtlar sayesinde daha pratik adımları atmış olacaksınız. Seyahat sağlık sigortası, vukuatlı nüfus kayıt örneği, başvuru formu, pasaport ve kimlik fotokopisi gibi diğer belgelerin uzun ve kısa süreli öğrenci vize başvuru türlerine göre hangi şartlarda hazırlanması gerektiğine yönelik bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

Sıradaki Haberi Oku  Kız Bebek Hırka Modelleri Ve Fiyatları Mor Cadde’de!

Doğrudan konsolosluğa başvuruların dikkate alınmayacağını hatırlatmakta olup, başvurularınızı online olarak tamamladıktan sonra yetkilendirilmiş olan temsilciliklerden alacağınız randevularla yapabileceğinizi aktarmaktayız. Sizler de gerek duyulduğunda mülakata çağırma yetkisi olan konsolosluğun ek evrak talep edebilme ihtimaline karşı başvurularınızı gerekli süreler içerisinde tamamlamanız gerekecektir.

İngiltere Konsolosluğu tarafından talepler değerlendirilerek kısa sürede sonuçlanacaktır. Nihai kararı verecek olan İngiltere Konsolosluğu tarafından eksik ve hatalı bilginin görülmemesi durumunda sonuç büyük oranda olumlu olarak gelecektir. İngiltere Öğrenci Vizesitürlerinde başvurularınız için dil eğitim seviyesinin aranıp aranmadığının yanıtını sizlere danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde aktarmaya devam ediyoruz.