Dünya

İngiltere Kraliçesi sosyal medya sorumlusu arıyor! 380 bin lira kazanacak

Buckingham Sarayı Kraliçe İkinci Elizabeth’in sosyal medya hesaplarını yönetip yönlendirecek bir dijital işler sorumlusu arıyor. LinkedIn sitesine verilen iş ilanında dijital teknoloji dünyasının uzmanları ilana başvurmayaediliyor.

24 Aralık‘a kadar başvurulabilecek olan iş “Kraliçe’nin kamuoyu nezdinde ve dünya sahnesindeki görünürlüğünü sürdürmenin yeni yollarını bulmak için durmaksızın çalışmayı gerektiriyor.

SOSYAL MEDYA EKİBİNİN BAŞINA GEÇECEK

İşin gerektirdiği nitelikler ise “Yaratıcı ve yenilikçi, kalem ustası ve iyi bir editör olmak, farklı gruplar, amaçlar ve formatlar için dijital içerik üretebilecek uzmanlık” diyeedilmiş.

Kraliçe’nin sosyal medya sorumlusubaşına çalışmayacak, sosyal medya platformlarında Kraliyet ailesinin imajını yansıtmakla görevli bir ekibin başına geçecek.

YILDA 50 BİN STERLİN KAZANACAK

İlanda işe alınacak kişiye, tecrübesine bağlı olarak yılda brüt 45 bin ila 50 bin sterlin (350 bin ila 380 bin lira) arasında bir maaşediliyor. Maaşaolarak işi alacak kişiye özel emeklilik primlerinin yüzde 15’inin ödenmesi, 33 gün yıllıkveöğle yemeği de verilecek. Ama ilanda “Yaptığınız işin en büyük ödülü, içeriklerinizin bütün dünyada paylaşılması olacak” deniyor.

Sıradaki Haberi Oku  Iraktan yabancı askerlerin ülkeden çıkarılması için ilk adım atıldı

DAHA ÖNCEDE DİJİTAL İLETİŞİM GÖREVLİSİ İLANI VERMİŞTİ

Saray geçen ilkbaharda da buDijital İletişim Görevlisi diye tanımlanan bir iş içinvermişti. Bu iş için yılda 30 bin sterlin maaşedilmişti.

Haber Videosu

: İngiltere Kraliçesi sosyal medya sorumlusu arıyor! 380 bin lira kazanacak