Uncategorized

İngilizce Dil Eğitiminin Kariyer Planlarındaki Etkileri

 Yabancı dil bilmenin özellikle iş hayatında büyük ayrıcalıklar sağladığı bilindiği gibi, genel yaşamda da büyük önem arz etmektedir. Dil bilmenin farklı kültürleri tanımda, entelektüel bakış açısının gelişiminde kültürel ayrıcalıklar veya yetkinlikler gibi pek çok alanda da önemli ve aranan bir özellik olduğu bilinmektedir.

  Yabancı Dil Eğitiminin Kariyer Planlarındaki Etkileri

 Küreselleşen dünyada artan ve bir o kadar da zorlaşan iş seçenekleriyle, diğer yandan bu gelişmelerde daha çok bağlantı ve iletişimimin artmasına da neden olmaktadır. İletişim imkanlarının artmakta olduğu çağımızda herkes herkesle artık, yüz yüze yahut da internet üzerinden interaktif şartlarda haberleşip görüşebilmekte hatta dolaşabilmektedir.

 İş imkanları yanı sıra seyahat ve eğitim süreçlerinde başkalarıyla tanışmak, araştırma yapmak, farklı kültürleri tanımak da yabancı dil eğitimi sayesinde daha kolay hale geliyor. Yabancı dil bilmenin sağladığı imkanlardan faydalanmak üzere birçok kişi yabancı dil eğitimi vermekte olan kurslara başvuruyor ya da en uygun kurumu arıyor.

Sıradaki Haberi Oku  İngiltere Dadısı Vizesi

 Türk Amerikan Derneği Şişli ingilizce kursları uzman ve tecrübeli kadrosu ile bu başvurulara en iyi şekilde cevap veriyor. En ileri seviyede bir yabancı dil eğitim kurumu oma özelliği taşıyan Şişli en iyi ingilizce kursu diğer kurumlar arasında da en çok tercih edilen olmaya devam ediyor.

 Her öğrenciye yönelik rehberlik danışmanlıyla ve seviye belirleme sınavlarına göre kişiye özel seviye tespit ve analizleriyle, doğru ve hızlı bir dil eğitimi anlayışıyla her seviye öğrenci için uygun ders programını hazırlıyor.

  Birçok Yancı Dil Birçok İmkan

 Yabancı dil konusunda ileri seviye eğitim anlayışıyla eğitim veren Şişli ingilizce kursu İngilizcenin yanı sıra; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi sıra birçok yabancı dilde eğitim veren bir kurum olarak da tercih edilmekte. Pek çok yabancı dilde eğitim veren bu öncü kurum mesleki ve kurumsal yabancı dil eğitimi de vermektedir. İş İngilizcesi kurumsal İngilizce yanı sıra TOEFL, PROFICIENCY, IELTS, YDS, YÖK- DİL sınavlarına hazırlık eğitimleri sunmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Karaman Özel Haberleri