Dünya

İğrenç gerçek ortaya çıktı! 19 yaşındaki zihinsel engelli kızına defalarca fuhuş yaptırttı

Tayland’ın Başkenti Bangkok’ta meydana gelen iğrenç olayda, zihinsel engelli 19 yaşındaki kızını, Badoo uygulaması aracılığı ile fuhşa sürükleyen anne çıkarıldığı mahkemece tutuklanrak cezaevine gönderildi.

ÜLKE GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Olay , Başkent Bangkok’ta meydana geldi. İddialara göre zihinsel engelli kızını Badoo isimli uygulamayı aracı olarak kullanarak bulduğu erkeklerle fuhuş yaptırantutuklandı. İğrenç gerçek adeta Tayland gündemini sarstı.

KIZINI FUHUŞ YAPTIRDIĞI ERKEKLERDEN ZORLA PARA İSTEDİ

İğrenç39 yaşındaki annenin, kızını fuhuş yaptırdığı başka bir erkekten zorlaistemesiyle ortaya çıktı. İddialara göre anne, kızıylaolan şahıstan yüklü miktardaistedi, tehdit etti. Bunun üzerine şahıs, polise giderek şikayetçi oldu.

“ÇOK SESSİZDİ”

Engelli kızlaolan şahıs, ilk başta kızın engelli olduğunu anlayamadığını belirterek şunları söyledi, “Kızla bir geceolduk. Zihinsel engelli olduğunu anlayamadım, çünkü hiç konuşmadı, çok sessizdi” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Rusyada el bombalı banka soygunu

250 BİN BAHT (70 BİN TL) İSTEDİ

Kızlaolduktan sonra annesinin kendisinden yüklü miktardaistediğini belirten adam, “Benden 250 bin Baht istedi. 50 binini verdim, daha sonra kızın zihinsel engelli olduğunu öğrendiğimde polise gittim, şikayetçi oldum” dedi.

Haber Videosu

: İğrenç gerçek ortaya çıktı! 19 yaşındaki zihinsel engelli kızına defalarca fuhuş yaptırttı