Uncategorized

İdare Mahkemesi Avukatları Ne Yapar?

Tahancı Hukuk Bürosu idare mahkemesi avukatları idarenin eylem ve işlemleri karşısında davalara bakmak ile görevlidir. Yargılama Usul Kanunu (İYUK) dahilinde üç farklı tip dava ön görülmüştür. Bunlar iptal, tam yargı ve idari sözleşmeden kaynaklanan davalar olmaktadır. Bireylerin bir takım işlerini kendileri halledememeleri durumunda yardımcı bireyler olarak avukatlar ön plana çıkmaktadır. Tahancı Avukat Bürosu bu alanda bireylere yardımcı olma konusunda ilk sıralarda yer almaktadır.

İdari Dava Avukatı Ne Demektir?

Tahancı Avukat Bürosunda idari dava avukatı üç farklı davaya bakmaktadır. Bunlar; iptal davaları, tam yargı (tazminat) davaları ve idari sözleşmeden kaynaklanan davalardır. Bu davaların ortak noktası işlem ve eylemlere karşı açılan davalar olmasıdır. Tahancı Hukuk Bürosu olarak bu alanda üst düzeyde kadronun oluşması davalar sonucunda alınan olumlu neticeleri göstermektedir. Tahancı Hukuk Bürosu müvekkillerine birçok alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Müslüman Türk kardeşlerimize yapılan zulüm tüm şiddetiyle devam ediyor. UYGUR feryat ediyor!

Memur Davalarına Bakan Avukatlar Ankara İlinde Nerede Bulunur?

Bu noktada memur davalarına bakan avukatlar Ankara ili içerisinde Tahancı Avukat Bürosunda sadece Ankara olmamak ile beraber tüm Türkiye’de herkese yardımcı olma esasını benimsenmiştir. Tahancı Avukat Bürosu birçok dava noktasında müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeyi ön görmektedir. Memur davalarına bakmak ile sorumlu olan avukatlar İdare Hukuku Avukatı olarak nitelendirilmektedir. Bu noktada Ankara ili içerisinde uzman kadrosu ile Tahancı Avukat Bürosu bu noktada müvekkillerine yardımcı olabilmektedir.