Genel, Teknoloji

İcra Dosyası İcra Müdürlüğüne Gitmeden Nasıl Sorgulanır?

 Resmi işler son yıllarda E-devlet uygulaması kullanılarak yapılabiliyor. Bu uygulama üzerinden yüzlerce kamu kurumuna girilerek bilgi edinildiği gibi evrak alımı da yapılabiliyor.  https://www.tredevlet.com/ linki e-devlet’te yapılan işlemler hakkında bilgi sunuyor. İcra dosyası sorgulama, mahkeme dosyası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama ve kurumlara yönelik işlemlerin nasıl yapıldığı siteden öğrenilebiliyor. Ehliyet almak için gerekli olan sağlık raporu, öğrenci belgesi, 4a sorgulama ve bunlara yönelik açıklayıcı ve ayrıntılı bilgiler sitede sunuluyor.

 Mahkeme Dosyalarına Nasıl Ulaşılıyor?

 E-devlet’ten yapılan tüm işlemlere siteden ulaşılabiliyor. edevlet üzerinden askerlik tecili nasıl yapılıyor, tapu sorgulama, üzerinize kayıtlı olan taşınmazlar, nüfus kaydı alma ve yüzlerce soruya siteden cevap bulabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Sohbetin Keyfini Sürmek İsteyenlere

 Telefon Operatörlerinden Borç Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?

 Online platformların en aydınlatıcı ve bilgi edinicisi olan e devlet hakkındaki tüm bilgilere siteden ulaşabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemler, almak istediğiniz veriler ve içeriklerini sitede bulabilirsiniz. Telefon operatörlerinden borç alacak sorgulama, banka hesabı sorgulama ve bu alandaki tüm bilgilere siteden ulaşabilirsiniz.