Dünya

Hindistanda Türk kadını ve eşi dehşeti yaşadı! Cinsel saldırıdan zor kurtuldular

Karavanlarıyla dünyayı gezen Duygu Keskin Hatton ile eşi Timmy Hindistan‘da tecavüzcü bir motosiklet çetesinin saldırısına uğradı. Genç çift yaşadıkları korku dolu anları paylaştı.

Saldırıyı Twitter adreslerinden duyuran Duygu Keskin Hatton, “Dün akşam Hindistan’da bir çete saldırısına uğrayıp gasp ve tecavüzden kurtuluncaya kadar hayatta kalmanın böylesine güzel birolduğunu düşünmemiştim. Ben, eşim, köpeklerimiz bu güne örselenmiş bedenlerimiz ve cam kırıkları içindeki karavanımızdauyandık” paylaşımında bulundu.

“TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRÜYORLAR”

2 yıldır karavanda yaşayan çift motosikletli 4 kişinin kaldırım taşlarıyla karavanlarının camlarını kırdıklarını, kendilerini zorla araçtan indirmeye çalıştıklarını ve tacizde bulunduklarını aktardı.

Eşi Timmy’nin darp edildiğini belirten Duygu Keskin Hatton kendilerini muayene eden doktorun bu çetelerin insanları kaçırıp tecavüz edip öldürdüklerini söylediğinietti.

Sıradaki Haberi Oku  Pakistan Başbakanından Erdoğanı mest eden sözler: Ülkemizde seçime girse kazanır

KIRILMA NOKTASI: HAMİLEYİM

Saldırganların elinden şans eseri kurtulduklarını anlatan Hatton saldırı sonrası da polisin “siziyerine götüreceğiz” sözleri ile korkup kaçtıklarını söyledi.

Hatton polisin tepkisinin nasıl değiştiğini de şu ifadelerle anlattı:

“Birkaç dakika sonra aynı polis arabamızı durdurdu. Adam siz benimle oyun mu oynuyorsunuz nereden bileceğim ne olduğunu karakola gidiyoruz deyince sizyerine gittiğiniz için sizi takip etmedik dedim. Ben hamileyim ve adamlar beni dışarı çıkarmaya çalışırken birisi pantolonunu açtı bile kime nasıl güvenelim? bupoliste bir kırılma yarattı peki videonuzu çekeceğim olayı anlatın dedi.”

Genç çift suçluların birönce bulunup yargılanmasını istiyor.

Haber Videosu

: Hindistan’da Türk kadını ve eşi dehşeti yaşadı! Cinsel saldırıdankurtuldular

Sıradaki Haberi Oku  Son dakika: Irakta ABD askeri üssüne katyuşa füzeleriyle saldırı düzenlendi