Genel

Her Projeye Uygun Kaldırım Taşları

  Peyzaj mimarlığındakaldırım taşı uygulamalarının özel bir yeri vardır. Yollarda, yol kenarlarında, parklarda, villa ve kurumsal büyük binaların bahçelerinde, köy ve kasabalarda bu tip çalışmalar sıklıkla kullanılır. Yağmur sularının birikmemesi, çamur olmaması, düzenli ve temiz bir çevrenin oluşturulabilmesi için kaldırım taşları ideal özellikler sunar.

Beton yol ve alanlar yağmur ve kar sularının toprağa geçmesini engeller. Bu da sellerin ortaya çıkmasına neden olur. Ayrıca suyun toprağa geçmemesi bitkilerin su ihtiyacını karşılayamamasına neden olur tabiatın döngüsü zarar görür.

Farklı boyutlara ve özelliklere sahip taşlar firmadan uygun fiyat avantajı ile temin edilebilir.

Arnavut Kaldırım Taşları

Arnavut kaldırım taşları genellikle kare biçiminde olan nostaljik görünüme sahip taşlardır. Granit arnavut kaldırım taşı vebazalt arnavut kaldırım taşı gibi çeşitleri bulunur. Farklı renklerde olan bu çeşitlerin bir arada kullanılması ile estetik şekillerin ortaya konulması mümkündür.

Sıradaki Haberi Oku  Ankara Antlaşması ve Başvuruları

Arnavut kaldırım taşı çeşitleri de firmadan satın alınabilir. İstenen büyüklük, renk, tür ve şekilde ürünler siparişe uygun şekilde hazırlanabilir.