Dünya

Hayatını kaybeden ABDli rapçi Jarad Anthony Higginsin özel jetinde kilolarca uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi

All Girls Are The Same, Lucid Girls, Robbery gibi şarkılarıyla bilinen ünlü rapçi Jarad Anthony Higgins, polis ve FBI’ın havaalanında özel uçağını ararken panikleyince uyuşturucu etkili ilaçlar içti. İlaçların etkisiyle nöbet geçiren rapçi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özel uçağı aranan rapçinin uçağında 35 kilogram esrar, sentetik uyuşturucu madde ve 3tabanca ele geçirildi.

POLİSİ KARŞISINDA GÖRÜNCE UYUŞTURUCU ETKİLİ İLAÇLAR İÇTİ

Juice WRLD sahne adıyla bilinen 21 yaşındaki şarkıcı, polis ve FBI’ın özel jetini araması sonrasırahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Rapçi yer yer kendine gelse de tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Juice Wrld’ün polisleri görünce panikten uyuşturucu etkili ilaçları yuttuğu ve bunun sonrasında da hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Sıradaki Haberi Oku  Uluslararası Af Örgütü, İrandaki korkunç bilançoyu açıkladı: 208 kişi hayatını kaybetti

35 KG ESRAR, ÜÇ ADET TABANCA VE ÇOK SAYIDA MERMİ

Polisinhakkında yaptığı açıklamada uçağın bagajında 35 kilogram esrar, 6 şişe kodein şurubu, 9 mm 40 kalibrelik üçtabanca ve çok sayıda mermi bulunduğunu aktarıldı. Rapçinin iki güvenlik görevlisi, silah taşımaktan dolayıyerinde tutuklandı. Güvenlik görevlileri 30 Aralık’ta mahkemeye çıkarılacak.