Genel

Hayata Dair Bilgiler

Hayata Dair Bilgiler

Gündemi takip etmek, yaşamla ilgili edinimler kazanmak, farklı yaşamlardan kesitleri öğrenmek çoğu kişinin tutkuları arasında yer alır. İnternet ortamında düşünceye ve hayata dair paylaşımlar sunan Bayram Ali Akyüz hoş hitabıyla beğeni topluyor. Gerçek konu başlık ve içerikleriyle yüzlerce konuda bilgi paylaşımı yapıyor. Siteye ulaşarak merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnsanı İlgilendiren Konular

Sitede; doğa, çevre, kültür, sanat, sivil toplum, siyaset ve güncel birçok konuya açıklık getiriliyor. Önyargılı olmanın zararları, dar görüşlü olmayla ilgili açıklamalar, her şeyi bilmek, insan ne ile yaşar ve derdini anlatamayanlarla ilgili yazılara sitede yer veriliyor. Siteye ulaşarak, İstanbul’daki tarihi yapılar, kültür ve sanat alanına giren konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Kaşede Kalitenin Adresi Kaşesipariş.com

Gezi ve Düşünce Yazıları

Farklı dünyaları tanımak, farklı insanların fikrini öğrenmek insanın ufkunu açan özelliklere sahiptir. Siteye ulaşarak marjinal ve idealist düşünce yazılarını okuyabilirsiniz. Paylaşımlar yapabilir, bilmediğiniz ilginç ve detay olabilecek bilgilere ulaşabilirsiniz. Kaliteli, güncel ve profesyonel bir siteden ilgi uyandırıcı konulara ulaşabilir, paylaşımlar yapabilirsiniz.