Uncategorized

Hasta Yataklarının Tanımı Nedir?

Hasta yataklarımız gelişen teknolojisi ve yaşamı kolaylaştırması açısından sağlık ocağı, huzurevi, özel sağlık kuruluşlarının hastanın daha iyi bir şekilde iyileşmesini sağlamak için temin edilerek odalara yerleştirilir. Hasta bakan refakatçi en az hasta kadar hayatı zordur. Sürekli olarak hastanın iyileşme sürecinde en büyük desteği sağlar. Normal yataklarda insan gücü kullanılırken hasta yatağı ile mevcut olan otomatik sistem sayesinde bir kumanda ile hasta dilediği gibi kendisini istediği yöne çevirerek belli başlı hareketleri kendisi otomatik olarak yapar. Bu yataklar metal üzerine monte edilmiş motor ve motor vasıtası ile hareket edilebilir bir hale getirilmiştir.

Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır?

Hasta yatağının kullanım şekli bazı yataklarda farklılık gösterebilir. Bazı yataklarda el ile çevrilerek yatak hareket ederken bazı yataklarda da kumanda ile hareket ettirilip kullanılır. Hasta yatakları kullanım açısından talep gören ürünlerden olmasından dolayı yataklar arasında ufak tefek değişkenlik mevcut olabilir. Hem hastanın hem de refakatçinin  kullanırken kolay bir şekilde kullanabilmesi açısından kolay bir tasarım yapılmıştır. Ev içerisine bir hasta yatağı temin ediyorsanız bu yatakların kurulumu yapılırken sizlere gerekli olan tüm kullanım talimatları anlatılır.

Sıradaki Haberi Oku  Koşu Ayakkabısı Markalarına Tek Adresten Ulaşın

Pozisyon Veren Hasta Yatağı

Pozisyon veren hasta yatağı talep edilen yatak çeşitleri arasındadır. Kullanımı oldukça kolaydır. Kiloya göre ayarlanabilir yapısından dolayı her türlü hasta kullanabilir. Aynı zamanda basınç uygulaması vardır. Yatak yaraları basınç uygulamasından dolayı oluşmaz.

Havalı Hasta Yatağı

Havalıhasta yatağı tüm vücuda aynı oranda basınç uygular, yatağın ıslak kalmamasını sağlar, havadar bir ortam oluşturur. Motorlu bir yatak olmasından dolayı yara ve ağrıları dindirir. Hasta, yatak üzerinde yattığı sürece rahat eder.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Yatağı satın almak istemiyorsanız hastanızın konforunu sağlamak için satın almak yerine hasta yatağı kiralama hizmetlerinden faydalanarak satın almanıza gerek kalmadan aylık belirlenen ücret dahilinde bu yatakları temin edebilirsiniz. Hasta yatağı fiyat olarak birbirinden farklıdır. Hastanın rahat etmesini sağlayan bu yataklardan temin ederek günlerinin daha iyi bir şekilde geçmesini sağlayarak hasta yatağını evinizde kullanabilirsiniz. Hasta yatağı hizmet almak için üretimini ve satışını, kiralamasını yaptığımız modelleri inceleyebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  En Ucuz Kivi Fidanı Fiyatları Sizler İçin www.fidanci.com.tr'de