Bugün

Hangi Argox Etiket Yazıcıyı Almalıyım?

Argox Etiket Yazıcı, günümüzde etiket yazıcılar arasında işini başarıyla yapabilen nadir yazıcılardan biridir. Argox etiket yazıcıların bazı modelleri hem termal transfer hem de doğrudan termal olarak kullanılabilmektedir. Etiket yazıcılar günümüzde iki farklı şekilde çalışır. Bunlardan biri doğrudan termal (DT), diğeri ise termal transfer (TT) yazıcılardır. Doğrudan termal yazıcılar şerit kullanmaz, doğrudan etiketlere yazar. Termal transfer yazıcılar ise şerit kullanır ve şeritlere yazar. Argox etiket yazıcıların bazı modellerini hem şeritli hem şeritsiz kullanabilirsiniz.

Hangi Argox Etiket Yazıcıyı Almalıyım?

Argox her kullanım alanına uygun etiket yazıcılar üretir. Bu yazıcılardan ihtiyacınıza en uygun yazıcıyı seçip satın alabilirsiniz.

Argox OS214 Plus

İlk kez etiket yazıcı satın alacaklar için en ideal yazıcıdır. Düşük maliyetli ve oldukça dayanıklıdır. Hem doğrudan termal (DT) hem termal transfer (TT) yazıcıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Depresyon Cinsel Hayatı Bitiriyor

Argox D2-250

Doğrudan Termal yazıcıdır. Yeni nesil etiket yazıcılarından biri olan bu yazıcının maksimum etiket genişliği 54 mm’dir.

Argox CP-2140EX

300 metrelik bir şerit alabilen ve standart olarak dahili bir Ethernet kartıyla gelen, çalışkan başka bir Etiket yazıcısıdır.

Argox iX4-240

Endüstriyel bir yazıcı olan Argox’un bu modeli, 6 ips baskı hızına sahiptir. Maksimum etiket genişliği ise 108 mm’dir.

Argox iX4-250

Led göstergelerine ve LCD ekranına sahip bu modelin baskı hızı 8 ips’dir. Modelin maksimum etiket genişliği ise 108 mm’dir.

Argox O4-250

En ideal etiket yazıcılarından biri olan bu model, hem termal transfer hem de doğrudan termal yazıcı olarak kullanılabilmektedir. Maksimum etiket genişliği108 mm’dir. Bluetooth ve WiFi modülleriyle genişletilebilir.

Sıradaki Haberi Oku  Beyaz Tuz Kimya: Havuz Tuzu, Sıvı Klor, Tablet Tuz

Argox D4-250

Genel amaçlı bir etiket yazıcısı olan bu model, doğrudan yazdırma (DT) yöntemini kullanmaktadır. Modelin maksimum etiket genişliği 108 mm’dir. Bluetooth ve WiFi Modülleri ile genişletilebilir.

Argox iX6-250

Yeni nesil etiket yazıcılardan biri olan bu modelde baskı hızı 6 ips’dir. Modelin maksimum etiket genişliği ise genişliği 168 mm’dir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri