Gündem

Güvenilir ve Yeni Nesil Restoran Otomasyonu


Restoranlar, kafe ve pastaneleri akıllı sistemlerle işletmek hem çalışanların hem de müşterilerin memnuniyetini artırır. Restoranlar müşterilerin yalnızca yiyip içtikleri yerler değildir. İyi vakit geçirdikleri, güzel paylaşımlarda bulundukları ve hayatlarında iyi anılar biriktirdikleri mekanlardır. O nedenle restoran otomasyonu sistemlerinden yararlanılarak, işletmeleri daha iyi seviyelere taşımak ve müşteri odaklı bir çalışma prensibi oluşturmak mümkündür.

Restoran otomasyonu sayesinde çalışanların iş yükleri azalacaktır. Ayrıca restorandaki her durum, ürün ve diğer detaylar dijital şekilde kayıt altında olacak ve istenilen her bilgiye hızlı bir şekilde ulaşılabilecektir. Günümüzde zamanın ne kadar değerli olduğu düşünülürse, otomasyon sistemlerinin sunduğu hızlılığın önemi daha iyi anlaşılır.

Akıllı Restoran İşletmesine Restoran Otomasyonu ile Kavuşun


Restoranlarda ihtiyaç duyulan her iş tanımı restoran otomasyonu sayesinde hızlı, kolay ve kaliteli şekilde yerine getirilebilir. Sipariş takibi, adisyon sitemi, yazar kasa pos ve büyüyen işletmelerin ortaya çıkan diğer ihtiyaçları, otomasyon sistemleriyle istenilen şekillerde yönetilebilir.

Sıradaki Haberi Oku  Kerem Aygün Kolejinde Eğitim Hiç Bitmiyor! 

Restoran ve kafe işletmeciler, Protel restoran otomasyonu sistemleri sayesinde restoranlarını en iyi şekilde yönetebilirler. Müşteriler kapıdan girdiği ilk andan itibaren gerekli duyulan her ihtiyaç, otomasyon sitemleriyle hızlı şekilde karşılanırlar. Sipariş alımı, ödeme, müşterilerin kayıtları, satış raporları, stok durumu, masa kayıtları ve masa içerikleri gibi her detay tek bir çatı altından kolayca yürütülebilir.

Sürdürülebilir Çözümlerle İşletmenizi Hep En İyide Tutun


Restoran otomasyon sistemlerinde, modern ara yüz kullanımı pratik bir kullanım avantajı sunar. İşletmeciler eğitime gerek kalmadan kolay bir şekilde sistemi kullanmayı öğrenebilirler. Entegre sistemlerle restoranın tüm yönetimi online şekilde ve istenilen her ortamda elinizin altında olur. Pos sistemleri ve cihazlarıyla ödeme aşaması kolay şekilde halledilebilir ve yazılım için ihtiyaç duyulan donanımlar kolayca tamamlanabilir.

Sıradaki Haberi Oku  CE Belgesi Fiyatı Ve Piyasa Koşulları

İşletmelere satın alma işleminden sonra ürün ve teknik desteği sunularak, sürdürülebilir çözümler ortaya konur. Tek panel üzerinden tüm girişlere sahip olmak ve restorandaki işleri teknoloji odaklı halletmek isteyen herkes firmamız üzerinden istediği hizmete sahip olabilir. Sipariş, rezervasyon, stok kontrolü, ödeme, müşteri sadakat programı ve çok daha fazlası için işletmelerin dostu Protel, her geçen gün sistemleri daha da geliştirerek sürdürülebilirliği en iyi şekilde sağlamaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri