Genel, Teknoloji

Güvenilir Hizmet

Hangi sektör olursa olsun insanlar hizmet aldığı kuruma güvenmek isterler. Özellikle elektronik gibi riskli bir sektörde ise yapılan her işlemde firmanın güveni son derece önemlidir. Televizyonlar ister evde ister işte en sık kullanılan gündeme dair bilginin anlık olarak aktarıldığı cihazlardır. Bunun için bozulması kimsenin hoşuna gitmez. Ancak farklı sebepler ile cihazların her parçası bozulabilir. Bozulan parçanın onarımı için İzmir televizyon servisi firmasından destek alabilirsiniz.

Televizyon Tamir Hizmetleri

Arızalanan televizyonların tamiratı için Gaziemir televizyon servisi firmasının 7/24 hizmet veren çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Firmada yapılan her işlem kayıt edilir. Müşterinin onayı alınmadan televizyona müdahale edilmez. Sizde garantili hizmet almak isterseniz firmanın çağrı merkezini arayınız.

Sıradaki Haberi Oku  Aradığınız Yedek Parçalar Bu Adreste

Yedek Parça Hizmeti

Onarılamayan parçalarda değişim zaruriyet olur. Bu durumda Buca televizyon servisi firması her markanın yedek parçasını elinde bulunduran güvenilir bir firmadır. Firma işleme aldığı parçalarda tekrar arıza oluşması durumunda ücretsiz olarak hizmet verir. Firmada tüplü, led ya da lcd televizyon fark etmez hepsi için deneyimli ustalar hizmet verir.