Gündem

Güvenilir Ekspertiz Hizmetleri

Güvenilir Ekspertiz Hizmetleri

İzmir oto ekspertiz hizmetleri konusunda gerek kalite farkı ve gerekse de ekonomik uygunluğu ile dikkat Çeken Pro Elit Eskpertiz, tüm inceleme ve testlerini modern teknoloji ürünü cihazlar ile gerçekleştiriyor. Konularında üst düzey bilgiye sahip teknik personelleri ile bu ekspertiz işlemlerini yapan firma, tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Ekspertiz İşlemleri

Firma, sunduğu kaliteli ekspertiz işlemleri kapsamında Elektronik araç testi, boya kaporta testi, araçlar için alt takım kontrolü, motor performans testi, süspansiyon – amortisör testi, yanal kayma testi, CO2 kaçak testi, fren mesafe testi türü tüm incelemeleri titizlikle gerçekleştiriyor. Buca oto ekspertiz alanında da firma bu güvenilir hizmetleri ile tercih görüyor.

Sıradaki Haberi Oku  YEDAŞ bayrama hazır

Her Marka Araç

Pro Elit Ekspertiz, profesyonel bir anlayış ile sunduğu hizmetlerini her marka ve model araca yönelik olarak sunuyor. Aracın iç – dış tüm gerekli incelemelerinin yüksek teknolojili cihazlar ve uzman çalışanlar ile yapıldığı firma detaylı raporlama hizmetlerini de sunuyor. Gaziemir oto ekspertiz hizmetlerini de veren firma uygun fiyat politikası ile de dikkat çekiyor.