Uncategorized

Gürcistan’da Eğlencenin Yeni Adresi Burası

Gürcistan’da eğlencenin yeni adresi şüphe yok ki Metroplayland. Metroplayland bünyesinde yer alan oyun seçenekleri hem pek çok yaş grubuna ait çocuğa hem de ailelerine hitap ediyor. Gürcistan’ın en büyük iki şehri arasında yer alan Tiflis ve Batum, boş zamanlarda keyifli anlar yaşamak adına sayısız imkan sağlayan bu müessese ile unutulmaz anlar vaat ediyor. Öte yandan Batum ve Tiflis aile oyun alanı ( batumi kids Amusement park)  , makul fiyatları ve özel fırsatları ile de dikkat çekiyor.

Geniş Seçenek Yelpazesi Burada

Bu alanda hem çocuklara hem de ailelerine yönelik pek çok imkan yer alıyor. Sayısız oyun seçeneği arasından çocuklar diledikleri şekilde keyifli vakit geçirebiliyorlar. Aynı zamanda çocukların sanal gerçekliğe ve arcade oyunlarına varıncaya kadar son derece geniş bir seçenek yelpazesi de bulunuyor. Bu sayede Tiflis ve Batum aile oyun alanı (Batumi family entertainment center)   keyifli vakit geçirmeyi garanti ediyor. Kurulu olduğu geniş alan ise seçenek sayısının fazla olmasını sağlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Erkeklerin Cinsel Dünyasına Renk Katan Ürün

Geniş Temizlik ile Daha Huzurlu Zamanlar

Oyun alanları ayda en az iki defa düzenli ve kapsamlı bir şekilde sterilize ediliyor. Böylece hastalık riski taşıyan en ufak bir unsur dahi kalmadığından emin olunuyor. Şüphe yok ki bu temizlik faaliyetleri ailelerin çocukları ile çok daha keyifli ve huzurlu vakit geçirmelerine de olanak tanıyor. Öte yandan ailelerin ve çocukları güvenliği açısından halihazırda tüm oyun alanları düzenli bir şekilde bakımdan da geçiriliyor. Böylelikle kaza ve benzeri riskler de tamamen ortadan kaldırılmış oluyor. Özetle hem sağlık hem de güvenlik açısından Batum Tiflis çocuk oyun parkı (tbilisi kids Amusement Park)    en ufak bir sorun dahi barındırmıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Güvenlik Yönetimi