Gündem

Gelecek Vadeden Bir Startup: MorningTells

MorningTells; insanları gereksiz ve anlamsız haberlerden kurtarmayı, onun yerine akıllı ve özgün haberlerle buluşturmayı amaçlayan bir e-posta haber bültenidir.

Morning Tells ekibi, iş dünyasındaki insanların daha başarılı ve akıllı bir yol izlemeleri için araştırmalar yapıyor. Her sabah iş dünyası, para piyasaları, pazarlama, kripto paralar, gelişen teknolojiler ve kişisel gelişim gibi güncel ve özgün haberleri e-posta,  podcast ve  web portalı ile abonelerine ulaştırıyor.

Şirketin kurucusu Burak Mahmut GezerMorning Tells ile ilgili ilk hedeflerinin Avrupa ülkeleri olduğunu, ilerleyen aşamalarda tüm dünyada viral olacak bir medya şirketi olmayı amaçladıklarını vurguladı.”

Gezer ayrıca şunları belirtti: “Günümüzde insanlar, ciddi bir çaba harcayarak nitelikli ve doğru habere ancak ulaşabilmekte. Abonelerini bu haberlerle buluşturmak için Morning Tells, gerekli donanıma sahiptir ve bunun için de ciddi gayret göstermektedir. Amacımız, iş haberlerini okumayı daha keyifli hâle getirmek. Bunun için düşündüğümüzden daha fazlasını yapmak istiyoruz ve bu konuda kararlıyız.”

Sıradaki Haberi Oku  Çin’de yenilenebilir enerjinin payı yüzde 50’ye yaklaştı

Gezer, Morning Tells’in kısa zamanda hızlı bir büyüme ivmesi yakalaması ve ilk yılda bir milyon abone hedefine ulaşabilmesi için yatırımlara açık olduğunu belirtti.

hello@morningtells.com