Genel, Teknoloji

Garantili Bakım Hizmetleri

 Firma, Kocaeli bölgesinde bulunan tüm müşterilerine garantili kombi servisi hizmetleri sunuyor. Isınma için doğalgazın ekonomik kullanımı ve yüksek ısı kalitesi için kombi bakımları önemlidir. Kombinizin bakımlı olması için firma ile görüşebilir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Yaptıracağınız bakımlar, gaz kaçağı gibi risklerin oluşmasını önleyecektir.

 Kombi Bakımları

 Kocaeli bölgesinin en güvenilir teknik servisi olarak, tüm marka kombi ve demirdöküm kombi servisi hizmetlerini sunuyorlar. Profesyonel ekipleri ile birlikte her mevsim kombi bakın hizmetlerini 7/24 sunuyorlar. Servis hizmetlerinde, kombilerin tüm filtre sistemlerini, ateşleme düzeneklerini temizliyorlar. Gaz ve hava basınç durumlarını kontrol edecek cihazın güvenli çalışmasını sağlıyorlar.

 Klimalar

 Klima bakımları, temiz hava için önemlidir. Kışın ısınmak yaz aylarında ise serinlemek amacıyla kullanılan klimaların filtre ve gaz bakımları yapılmalıdır. Klima servisi hizmetlerini garantili olarak Kocaeli bölgesinde Arkom teknik servisinden alabiliyorsunuz. Özellikle yaz aylarında kullanılan klimaların yeterli oranda soğutma sağlaması için gaz basınç oranları kontrol ettirilmelidir. Firma, bakımını yaptığı tüm klimaların tüm temizliğini yapmakta ve gaz basıncını kontrol ediyor.

Sıradaki Haberi Oku  Work And Travel Programı