Uncategorized

Fenerbahçe’de Beklenmeyen Açıklamalar

Son maçlarda nedeni bilinmediği halde Fenerbahçe içerisinde ani değişiklikler yaşanmaya başladı. Ünlü teknik direktör Ersun Yanal tarafından yapılan ani değişiklikler yaşanıyor. Bu değişiklikler sonucunda sürekli olarak ilk 11 içerisinde de değişiklikler meydana geliyor. Son maçlar sırasında başarılı oyuncu Zanka için ani değişiklik yapıldı. Maçta ilk 11 içinde yer alan Zanka Ersun Yanal tarafından ani bir şekilde takımda saha dışı edildi.

Büyük Değişiklik

Ersun Yanal nedeni bilinmeyen bir şekilde maç sırasında ünlü oyuncular arasında yer alan Zanka ile Sadık arasında değişiklik yaptı. Bu yapılan değişikliğin nedeninin ise tam olarak açıklanmamış olmasından kaynaklı olarak gelecek maçlarda Sadık ile devam edilmesi söz konusu olabilir. Yapılan açıklamalardan hemen sonra mariobet üzerinden yapılmış olan açıklamalarda da değişiklikler yaşanmaya başladı. Sonuç olarak son dönemlerde yapılan bu ani değişiklerden kaynaklı olarak betpas gibi siteler iddia oynayan kişilerin bu değişiklere göre oyun oynamaları gerektiği yönünde yeni açıklamalarda bulundu.

Sıradaki Haberi Oku  Skrotbiler

Ani Sakatlıklar Yaşanıyor

Maç sırasında aniden yaşanan bir değişiklik daha bulunuyor. Serdar’ın maç sırasında ani bir şekilde sakatlık geçirmesi ve kaslarında bir miktar sıkıntının oluşması ile beraber yerine Ferdi oynamaya devam etti. Yapılan sağlık kontrolü sonucunda sıkıntının kasından kaynaklı olduğu açıklandı. Herhangi bir önemli sağlık sıkıntısı bulunmayan değerli oyunculardan olan Serdar ileri maçlarda yeniden sahalarda olmaya devam edecek