Uncategorized

Farklı Fikirler Yeni Bakış Açıları

Dijital platformun en özgür alanları olan sözlükler arasında olan odio sözlük çok sayıda yazar tarafından düzenli olarak kullanılıyor. Herhangi bir formata sahip olmayan platform, her gün binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Sözlükteki entryleri görmek için yazar olunması gerekmiyor. Gündeme dair aranan her şeyin bulunabileceği bu alan, interaktif sözlük olarak konumlandırılıyor.

Farklı Platformlardan Takip

Sözlüğün diğer sosyal medya platformlarından da takip edilmesi mümkün oluyor. Moderatörlerin özverisi sayesinde her geçen gün daha fazla sayıda insana ulaşan sözlük, İnstagram ve Facebook üzerinden de görülebiliyor. Yazılan entryler, günün en çok yorum yapılan başlıklarını, en beğenilenleri görmeniz böylece mümkün oluyor.

Yazar Olmanın Sağladığı Avantajlar

Pek çok farklı kişi tarafından kullanılması nedeniyle sosyal sözlük olarak da nitelendirilebilecek olan platformda yazar olabilmek avantaj sağlıyor. İstediğiniz konuyla ilgili fikirlerinizi açtığınız başlığın altında yazabilirsiniz. Çeşitli fikirlere ev sahipliği yapan platformda yazar olabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Kayıt esnasında paylaşılan herhangi bir kişisel bilgi başka kurum ya da platformlarla paylaşılmıyor. Platform ve kullanıcı arasında kalan bu bilgiler korunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Kız Bebek Hırka Modelleri Ve Fiyatları Mor Cadde’de!

Kayıt esnasında oluşturulacak şifrenin güvenli olması gerekiyor. Platform, gerekli gördüğü durumlarda, kaydın silinmesi, girdinin silinmesi ya da hesabın askıya alınması gibi haklarını saklı tutuyor. Kayıt esnasında onaylanan sözleşmede konuya ilişkin daha detaylı bilgiler bulunuyor. Kaydın ardından aktivasyon maili size gönderiliyor.