Genel

Farklı Alanlarda Kusursuz Hizmet

Mak Elektronik, son derece eğitimli ve konularında deneyim sahibi uzman kadrosu ile otomotiv, demir yolları, raylı sistemler, havacılık, metal hammadde, demir çelik üretim ve imalat, doğalgaz petrol hatları, rafineriler gibi çeşitli sektörlere yönelik onarım, bakım, servis, ar-ge ve kalite kontrol hizmetlerini noksansız bir biçimde veriyor. Klimatik kabin tarzı cihazları bu hizmetlerinde kullanıyor.

Hizmet Alanları

Firma, metalik parçalara yönelik ndt test ürün ve cihazlarından, metalografik ölçüm cihazlarının sağlanmasına dek tüm hizmetleri sunuyor. Bu anlamda firmadan lazer kaynak kontrolüne dair sistemler, manyetik test ürünleri, raylı sistem – demir yolu ölçüm aletleri, penetrant test ürünleri, , sertlik ölçüm cihazları, mekanik test cihazları, metalografik sistemler, radyografik test ürünleri veultrasonik hata dedektörü gibi ürünleri temin edebiliyor ve kalite odaklı bir hizmet alabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Tavla Oyna Eğlen

Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 2015 standartlarına göre oluşturulmuş ve belgeli kalite yönetimi sistemi ile firma, standartları belirli ve nitelikli hizmet sunuyor. Kaynak kontrol cihazı gibi sağladığı tüm cihaz ve sistemlerin gereken bakım ve servis işlemlerini de kusursuz şekilde yerine getiriyor.