Dünya

Fahriye Evcen: Biraz yavaşlayalım

Spread the love

2017 yılından oyuncu Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen, geçtiğimiz yılın Nisan ayında oğulları Karan’ı kucağına aldığından beri kariyerineverdi.

Oğlu Karan’ın bakımıyla yakından ilgilenen Evcen, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da hayranlarını ihmal etmemeye çalışıyor.

KORONAVİRÜS PAYLAŞIMI GELDİ

Enolarak evinin bahçesinden paylaşım yapan ünlü oyuncudan yeni paylaşım geldi. Evcen’in bu paylaşamı tüm dünyayı saran koronavirüsle ilgili oldu.

İşte felsefi sözleri ile dikkat çeken Fahriye Evcen’in koronavirüs salgınının insanlığa bir şeyler anlattığı noktasından hareketle yaptığı paylaşımı:

“EVREN DİNLENMEK İSTİYOR

“Evren yani aslolan evimiz veya başka bir güç insanlığa bir şeyler anlatmaya çalışıyor, bizi evlerimize hapsederek… ‘yoruldum dinlenmeye ihtiyacım var’ diyor…

Sıradaki Haberi Oku  Ruhaniden Cumhurbaşkanı Erdoğana çağrı: ABDnin eylemlerine birlikte karşı koyalım

Bence yavaşlayalım özümüze dönelim insan olmaya dair bazı değerleri hatırlayalım iyilikleri görelim ve çoğaltalım iyi insan olmaya çabalayalımolana saldırmak yerine elimizde olanla yetinmeyi öğrenelim yada kendimizedelim…

“EVDE KALALIM”

Şu dönemi de sadece yaşayalım ne yaşadığımızı gösterme çabamız olmadan vereceği tüm zorluklarla yaşayalım ve görelim lütfen görelim. Biraz yavaşlayalım bence ve bu süreçte mutlaka evde kalalım.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu