Uncategorized

Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektörün de faaliyet gösteren firmamız, 37 yıllık tecrübesi sayesinde tüm beklentileri karşılamaktadır. 1983 yılında kurulmuş olan Atacan evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü ev taşıma gibi destekler sağlamaktadır. Firmamız 39 ilçe için de 24 saat içerisin de araç temin etmektedir. Ayrıca tüm İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri anahtar teslim olacak bir şekilde verilmektedir. Teknolojik ekipmanlarımız ve uzman personellerimiz sayesinde de taşıma işlemleri hem sorunsuz hem de hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık süresin de yaşanan rutin sorunlar her kesin gündemindedir. Pek çok nakliye şirketi, bu sorunları çözmek adına farklı yöntemler uygulamaktadır. Atacan evden eve nakliyat ise müşterilerine sunmuş olduğu profesyonel paketleme desteği sayesin de nakil sırasında maddi zararlar yaşanmasını engellemektedir. Ayrıca kalitemizi devamlı kılmak adına, teslimatlar da veya nakil sürecin de herhangi bir gecikme yaşanması engellenmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetleri, tamamen kaskolu bir şekilde verilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Beyaz Gömlek Modelleri

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Atacan nakliyat şirketi, İstanbul merkezli Türkiye’nin 81 iline şehirlerarası ev taşıma desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar istenilen il ya da ilçelere kadar götürülmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz içerisin de paketleme, sökme takma, montaj ve taşıma gibi işçilikler de yer almaktadır. İster şehir içi isterse şehirlerarası tüm evden eve nakliyat hizmetleri makul fiyatlar ile verilmektedir. Parça eşyalar, ofis mobilyaları, 1+1 daireler de talep edilen illere kadar taşınmaktadır. Nakliyat süresi boyunca eşyaların güvenliğinden firmamız sorumludur.

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal evden eve nakliyat fiyatları makul bir düzeydedir. Şirketimiz, maliyet hesaplamalarını yaparken müşterilerinin memnuniyetini göz önün de bulundurmaktadır. Ayrıca  Evden eve nakliyat fiyatları üzerinden de indirimler yapılmaktadır. Firmamız, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşıma ve ilçeler arası ev taşıma fiyatları açısından ekonomik hizmet sunmaktadır. Sizde hemen Atacan evden eve taşımacılık ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Zira müşterilerimizden gelen tüm talep anında değerlendirilmektedir. Ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunulmaktadır. 

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul’da Saç Ekimi Hakkında Detaylı Bilgi

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet

Alanından uzman ekibimiz ile birlikte nakliyat sektöründe önceliğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet vermektir. Atacan evden eve nakliyat olarak şirketimize özel profesyonel eşya paketleme sistemimizi kullanarak paketliyoruz bu şekilde eşyalarınız taşıma, yükleme, yerleştirme gibi durumlarda hiçbir şekilde hasar görmemektedir. Eşyalarınızı en hızlı ve şirketimiz tarafından nakliyat sigortası yapılarak işlemlere başlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti fiyatlarımızı öğrenmek için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.