Gündem

Etiketleme Makinesi

Etiketleme Makinesi, gelişen teknolojilerde şirketler tam kapasite üretim yapmak için otomasyon makinelerine ihtiyaç duymaktadır. Bu makineler firmaları büyük maliyetten kurtararak, zaman kaybının da önüne geçmektedir. Bu otomasyon makinelerinden en önemlileri arasında etiketleme makinesi de yer almaktadır. Satılacak ürünün bilgilerin yer aldığı etiketler ürünler için oldukça önemlidir.  Bu yüzden etiketleme işlemi doğru bir şekilde yapılması gerekir. Hem doğru hem de hızlı yapılması için bu makinelere ihtiyaç duyulmaktadır. Ürünlere, tek tek paketlere, kartonlara, kasalara ve palet yüklerine önceden basılmış etiketleri uygulamak için etiketleme makinesi kullanılır. Her türlü etikete uygun çeşitli tasarımlarda makine mevcuttur. Bu makineler tam ve yarı otomatik olarak 2’ye ayrılabilmektedir. Tam otomatik makineler üretim hattına entegre ederek burada ürünlere etiket uygulanmasını sağlar. Yarı otomatik ise etiketler manuel olarak tedarik edilir ve ürünlere tek tek uygulanmaktadır. Tedarikçilerin ve perakendecilerin gereksinimlerini doğru bir şekilde karşılamak için ürünleri tanımlar, ürünün depodaki sıcaklığı, marka sahibinin ve markanın imajını korur, sevkiyat adresi gibi bilgileri kaydederek etiketlere aktarır. Bu makineler genellikle ürün ambalaj kaplarının ve ambalaj kutularının etiketlenmesinde tercih edilmektedir. Kullanım alanı olarak birkaç kategori sıralayacak olursak; meyve ve sebzeler, süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar, tıbbi cihazlar, kişisel bakım, tütün, kozmetik ve meşrubat gibi alanlar örnek olarak gösterilebilir.  Her türlü işletmelerde kullanılan bilen etiketleme makinesi ürünler hakkında bilgiyi manuel bir şekilde işlemeyi, envanter kontrolünün kolayca sağlanması ve bunun yanında hızlı hizmet sağlaması nedeniyle maliyetleri düşürmektedir. Aynı zamanda gönderim hatalarının önüne geçen bu makineler, böylece müşteri memnuniyetini de üst düzeyde tutmaktadır. 

Sıradaki Haberi Oku  Kene Operasyonu başlatıldı

Şirketinizin gelişen sektöre ayak uydurmasını istiyorsanız mutlaka etiketleme makinesi sahibi olmanız gerekmektedir. Şirketinizin kapasitesi ne olursa olsun, alacağınız bu makinelere ileriye dönük olarak size büyük bir maliyet kazandıracaktır. Bu noktada yatırımın geri dönüşünü almak için makineyi satın alacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir. Arsanmak olarak dolum, kapama otomasyonunda olduğu gibi etiketleme makinesi de uluslararası standartlara uygun hizmet sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan yuvarlak şişe, tek taraflı, çift taraflı ve prizmatik etiketleme makineleri, üstün verimliliğe sahip; mekanik sağlamlık ve teknolojik hassasiyetleri birleştirdiğimiz, müşterilerimizin tüm değişken ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Arsanmak olarak 20 yıldır endüstriyel dolum, kapak kapama ve etiket aplikasyonları alanlarında hizmet vermekteyiz. Sektörde geçirdiğimiz bu süre zarfında edindiğimiz tecrübelerle ve alanında uzman personel kadromuzla en kaliteli çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Müşteri odaklı vizyonumuz sayesinde, kullanıcılarımızın memnuniyetine dikkat ediyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Şirketimizin prensibi olarak proje başından, projenin teslimine kadar olan süreç ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar her aşamada müşterilerimizin yanında oluyoruz. Etiketleme otomasyonunda elde ettiğimiz dünya çapındaki uzmanlık sayesinde uluslararası kalite belgelerimizin sorumluluğunu yerine getirmeye özen gösteriyoruz. En doğru etiketleme makinesinin adresi Arsanmak olarak hizmetinizdeyiz. 

Sıradaki Haberi Oku  Kızılay’dan 500 bin kişiye bayramlık kıyafet
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri