Gündem

Erdoğanın sözleri Berfini mutlu etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de yüzüne asit dökülerek şiddete uğrayan ve saldırganı sadece 12 yıl hapis cezasıBerfin Özek hakkında konuşmutu.

Erdoğan, saldırganın 12 yıl 18 ay hapis cezası verilmesini eleştirip, hakimlere vicdanlarının sesini dinlemesini gerektiğini söylemişti.

“BENİ KIZININ YERİNE KOYDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Erdoğan’ın tepki göstermesi, Berfin’i ve ailesini çoketti. Özek, sözlerine şöyle devam etti:“Gerçekten çok duygulandım. Cumhurbaşkanımıza beni kızının yerine koyduğu için teşekkür ederim. Cumhurbaşkanımızın söyleminden sonra morallerimiz yükseldi çünkü bayağı moralimiz düşmüştü. Cezanın artacağını ve savcılara vicdanen karar vermelerini söyledi. Bunu söylemesi beni çoketti. Açıkçası mahkeme kararın ardından bu kadar tepki olacağını beklemiyordum. Sokağa çıkma endişelerim halen devam ediyor. Tabii ki bir nebze olsun rahatladık.”

Sıradaki Haberi Oku  Cinsel Performans Arttırmak İçin Yapılması Gerekenler

“ESKİ HALİME HİÇBİR ŞEKİLDE DÖNEMEYECEĞİM”

Sanığın en ağır cezayı almasını istediğini ve hukuk mücadelesine devam edeceklerini anlatan Özek, “Eski halime hiçbir şekilde dönemeyeceğim. Gözlerim belki görmeyecektabii ki sanığın daha yüksek ceza almasını istiyoruz. Zaten üst mahkemeye çıkacağız. Her şeyin daha güzel olacağını umuyoruz. Adaletin sağlanacağına eminiz.” şeklinde konuştu.

ANNESİ ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Anne Zeynep Özek de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek Konuşmaları gerçekten beni çok duygulandırdı. Arkamızda olduğunu bildirdi. Bu süreçte eminim ki kızım da iyi olacak. Kızımın ve benim korkularım dinecektir.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıradaki Haberi Oku  Paykwik satın alınabilecek en güvenilir Reseller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yüzüne asit dökülerek şiddete uğrayan ve saldırganı sadece 12 yıl hapis cezasıBerfin Özek ile ilgili konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakimlere seslendi: Vicdanınıza bakın