Gündem

Erdal Gürbüz’e Gençlerden Ödül

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Kariyer Kulübü tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen Kariyer Onursal Ödülleri, 4 Mart Cuma günü sahiplerini buldu. Birçok ünlünün katıldığı gecede Müjdat Gezen, Zihni Gökay, Zeynep Bastık, Kenan Doğulu, Acun Ilıcalı, İlker Kaleli, Mabel Matiz, Nilperi Şahinkaya gibi isimler ödül aldı.

ÖDÜL ALAN SANATÇILAR
Kulübümüzün resmi web sayfasında yapılan oylamayla belirlenen isimler, gecede ödüllerini öğrencilerimizden aldı. Kariyer Onursal Ödülleri Töreni’nde ‘Yılın İş İnsanı’ ödülünü, Televizyoncu ve İş İnsanı Acun Ilıcalı, ‘En İyi Yazar’ ödülünü İskender Pala, ‘Yaşayan Dizi Efsanesi’ ödülünü İlker Kaleli, ‘Yılın En Beğenilen Sanat Okulu’ ödülünü Müjdat Gezen, ‘Yılın En Beğenilen Bestecisi’ ödülünü Ersay Ünar, ‘Yılın En İyi Kadın Şarkıcısı’ ödülünü Zeynep Bastık, ‘Yılın En Beğenilen Şarkısı’ Hanfendi ve ‘Yılın En Beğenilen Erkek Sanatçısı’ ödülünü Mabel Matiz, ‘Yılın En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülünü Nilperi Şahinkaya, ‘Yılın En Beğenilen Klibi’ ödülünü ‘Birbirimize İyi Gelmiyoruz’ şarkısı ile Gülçin Ergül ve Klip Yönetmeni Ahmet Can Tekin,
Yılın En İyi Filmi Dalında

7.Koğuştaki Mucize Filminin Koordinatörü Erdal Gürbüz, Yılın En Beğenilen Tiyatro Sanatçısı’ ödülünü Elif Gezen, ’Yılın En Beğenilen Radyo Programcısı’ ödülünü ise Reha Özcan aldı.
‘Yılın Kadın Sanatçısı’ ödülü Sıla’nın oldu ama sanatçı çalışmaları nedeniyle geceye katılamadı. Bir video gönderen Sıla, ödül için gençlere teşekkür etti.

Sıradaki Haberi Oku  Çin, petrol tankeri büyüklüğünde balık üretim gemisi inşaa etti
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri