Sağlık

En Lezzetli Meyvenin Oluşumu

En Lezzetli Meyvenin Oluşumu

Evlilik bağı ile bağlanan çiftlerin en büyük hayali bu evliliği lezzetli bir meyve ile tatlandırmak. Hamilelik evresi boyunca bu meyvenin gelişimini takip etmek ve 9 ay 10 gün sonra meyveyi avuca almak. Zor ve uzun bir süreç olan hamilelik hakkında genel bilgilere ulaşmak için kurulan sitede haftalık hamilelik süreçleri ele alınmaktadır.

Anne ve Bebek Sağlığı İçin

Site hamile adayları için son derece sağlıklı bilgiler içeriyor. Anne ve bebek gelişim sürecihafta hafta gebelik süreçleri adı altında uzman görüşler tarafından hazırlanıyor. Hamilelik süreci içinde yaşanılan fizyolojik ve psikolojik süreç dışında bir hamilenin neler yiyip içmesi, nelerden uzak durması ve nasıl giyinmesi gibi konularda site içerisinde yer alıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Oyun Seven Herkes Buraya

Hamilelik Aşamasının Başlangıcından Sonuna Dek

Hamilelik aşamasının başından sonuna dek yaşanılanlara değinilen sitede hamile olduğumu nasıl anlarım gibi sorularına da cevap alabileceğiniz site sizlere doğru bilgiler sunuyor. Anne ve bebek için sağlıklı bir hamilelik süreci için gerekenlere de siteden ulaşmanız mümkün. Her gebe adayı veya gebenin incelemesi gereken bir kaynaktır.