Uncategorized

En Konforlu Sedye

En Konforlu Sedye

Hastane malzemesinin kalitesi ve konforu hastanelerde hem tedavi gören hastayı hem de çalışanı yakından ilgilendirmektedir. Hastane malzemelerinde birinci sınıf çalışan firma hem çalışanın hem de hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hastane için acil gerek acil müdahale sedyesi olsun gerek ameliyathane transfer sedyesi olsun gerekse düz sedye olsun her türlü ihtiyaç firma tarafından üretilmektedir. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmayı hastasını ve çalışanını önemseyen ve kalite standartlarından vazgeçmeyen tüm hastaneler tercih etmektedir.

Enerji Tasarrufu

Sedyenin kalitesi ve sağlamlığı o sedyeyi kullanan kişiyi etkilemektedir. Tekerlek ebatları ve sağlam iskelet yapısı ile firmanın ürettiği sedyeleri kullanana çalışanlar daha az enerji sarf eder ve daha az yorulur. Kullanım açısından büyük bir konfor veren sedyelere ne kadar ağırlık binerse binsin en rahat şekilde hareket edebilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Samatta'nın Sahalara Dönmesi 4-5 Haftayı Bulacak

Sağlamlık ve Kalite

Bir sedyeyi birkaç yıl değil uzunca bir süre kullanıp tasarruf etmek isteyen her hastane firmanın üstün kalite ve donanımlı sedyelerini tercih edebilir. Ameliyathane transfer sedyeleri çift yönlü olup kirli alandan steril alana hasta aktarımına müsaittir. Herhangi bir sorun yaşanmadan yüksek ağırlıklı bir hasta bile kolayca geçebilmektedir.