Genel

En Avantajlı Kredi Kartı Hangi Bankanın?

Günümüz koşullarıyla birlikte artan ihtiyaçların imdadına yetişen kredi kartı, bankaların kullanıcılarına sunduğu en yaygın ödeme türü haline geldi. Alınan son istatiksel verilere göre ülkemizdeki kredi kartı kullanım oranı yüzde doksanlarda. Hal böyle olunca kullanıcılar, ”en avantajlı kredi kartı hangisi?” sorusunu sormadan edemiyor. Farklı müşteri portföylerine hizmet eden kredi kartı için en çok aranan özellikler, kart aidat masrafının yüksek tutarda olmaması, kart limitini artırma özelliği, alışverişlerden kazanılan puanlar, nakit avans avantajı, nakit kredi sağlama ve ödemede erteleme özelliği olmakta.

Avantajlı bir kredi kartına sahip olmak için öncelikle size kolay gelen yöntemlerden birini seçerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Teknoloji ile aranız iyi değilse başvuru yapacağınız banka şubesine giderek avantajlı kredi kartınızı almaya ilk adımı atabilirsiniz. Yahut kolayca, oturduğunuz yerden tek tıkla internet veya mobil bankacılıktan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Demir ve Çelikte Özel Fırsatlar

En Avantajlı Kredi Kartı ve Özellikleri

Kullanım alanlarına ve tercih edilme sebeplerine göre her birey için farklı avantajlara sahip olan kredi kartları ve özelliklerini sizler için sıraladık.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı

Aidat ücreti bulunmayan, hem banka kartı hem de en avantajlı kredi kartı özelliğine sahip olan bu kart, daha çok geliri düşük bireyler ve öğrenciler tarafından tercih edilmekte olsa da herkese hitap edecek avantajlar barındırmakta. Harcamalardan kazanılan puanlar, ödemelerde 12 ay taksit imkanı, Mastercard/ Visa seçenekli tüm ATM lerden işlem yapma kolaylığı sunuyor.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

 144,50 TL kart aidat ücretine sahip olan Bonus kredi kartı, alışverişlerde biriktirdiği puanlar ile kolaylık sağlıyor. Üstelik taksitli nakit avans avantajı da ücretsiz. Taksit yelpazesi oldukça genişken taksitli para seçeneğiyle de nakit çekme işleminizi gerçekleştirerek nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Üretici Firma

İş bankası Kredi Kartı Maximum

Standart özellikli Maximum kredi kartında 78 TL kart aidat ücreti alırken, öğrencilerden kart aidat bedeli almaması ile oldukça avantajlı. Maximiles kredi kartı ise yıllık aidat bedeli almaktadır. Alışverişlerinizde fazlaca puan biriktirmek için dahi tercih edebileceğiniz bir kredi kartı.

Akbank Axess Kredi Kartı

Limitlerine ve farklı kullanım alanlarına göre kendi içerisinde farklı seçenekleri bulunan kredi kartları mevcuttur. Nakit avans, chip para ile puan biriktirme, cash para gibi özelliklere sahiptir. Axess kredi kartı, 134,50 TL aidat bedeline sahiptir.

HSBC Advantage Kart

Aidat bedeli ödemekten sizi kurtaracak olan bu kredi kartı, taksitli nakit avans ve 12 taksit imkanı ile en avantajlı kredi kartı olamaya değer!

Sıradaki Haberi Oku  Cadence Boya ve Hobi Malzemeleri

En çok tercih edilen kredi kartlarını öğrenmek, borsa , altın, döviz analizi yaparak kredi kartları karşılaştırması yapmak, daha fazla kredi kartı ile tanışmak istiyor ve en iyi kredi kartı hangi bankanın diyorsanız en avantajlı kredi kartı hangisi makalesini internet sitesinde inceleyebilirsiniz.