Teknoloji

Elektronik Sigara Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Her şeyden önce, hayatınızda sigarayı bırakmaya ve elektronik sigaraya başlamaya hazır olduğunuz noktaya ulaştıysanız, tebrikler. Sağlığınız ve vücudunuz ilerleyen zamanlarda mutlaka size teşekkür edecektir. Elektronik sigara hakkında bilmeniz gerekenler, ihtiyacınız olan kitler hakkında aklınızda sorular varsa bu makaleyi okumaya devam edin.

Sigarayı Bırakmak Neden Harika Bir Fikirdir?

Çakmaklarınızı, kibritlerinizi atmaya ve tütün içiminden uzaklaşmaya hazırsanız, muhtemelen bunun neden iyi bir fikir olduğu hakkında oldukça fazla şey biliyorsunuzdur. Kısacası, sigara içmek öldürür. Dünya Sağlık Örgütü, erken ölüm de dahil olmak üzere sigara içmenin yol açabileceği zarar konusunda oldukça açık bir bildirisi bulunmaktadır.  Sağlık nedenleri bir yana, sigara içmek pahalı bir alışkanlıktır ve bu maliyetler her yıl artmaya devam etmektedir. Başlangıç ​​maliyetlerinin biraz daha yüksek olmasına rağmen, elektronik sigaranın önemli ölçüde daha ucuz olduğu gösterilmiştir. Bunlar, sigarayı bırakmanın çok iyi bir fikir olmasının çok iyi iki sebebidir.

Sıradaki Haberi Oku  E Ticaret Sitesi Kurmak

Elektronik Sigaraya Doğru Kitle Başlayın

Elektronik sigara kullanmaya ilk başladığınızda, ihtiyacınız olan şey temel bir başlangıç ​​kiti ve bir likittir. Bir başlangıç ​​kiti, likitler dışında ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kitinizi aldıktan sonra, tüm talimatları okuduğunuzdan emin olun. Bu şekilde elektronik sigarayı doğru şekilde ayarladığınızdan ve ilk buhar deneyiminizden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz.

Başlangıç Likitleri

Farklı güç ve baz türlerinden bahsetmemek için seçim yapabileceğiniz çok sayıda likit aroması vardır. Yüzlerce likit satın almanız gerekmiyor. Sadece birkaç alternatif alabilirsiniz. Çeşitlilik için biraz farklı bir şeyle seveceğinizi bildiğiniz veya tatmak istediğiniz tatları seçin. Mentol ve tütün aromalı likitler popüler seçenekler olma eğilimindedir. Belki de eğlenceli ve meyveli bir şey ekleyin, eğer tatlı severseniz veya içecek tatlarını da düşünürseniz tatlı benzeri bir likit ekleyin.

Sıradaki Haberi Oku  İcra Dosyası İcra Müdürlüğüne Gitmeden Nasıl Sorgulanır?

Nikotin düzeyinizi dikkatli seçin. Genellikle tütün sigaranızdaki nikotin miktarını eşleştirin veya daha düşük yapın. Aniden kullandığınız nikotin miktarını arttırmamak çok önemlidir. Elektronik sigara bir kültürdür, bu kültürü öğrenmek için araştırma yapmak gerekir.

Bu likitlerden hangisini karıştırmanız ve eşleştirmeniz için en iyi seçim olduğu konusunda hala net değilseniz elektronik sigaraya başladığınız dönemin en eğlenceli yanı deneme yanılma yöntemidir. Deneyerek öğrenebilirsiniz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri