Gündem

El Dezenfektanları

Bu gün dünya bir virüs sebebiyle sarsılmış durumda. Her geçen gün çeşitli ülkelerde binlerce, yüzlerce insanlar hayatlarını kaybediyorlar. Bununla birlikte birçok kişi de zorlu bir sürece giriyor. Yine bu sürecin psikolojik etkileri de en az koronavirüsün doğrudan etkileri kadar insanları yıpratıyor diyebiliriz. Tüm bunlar düşünüldüğünde temizlik malzemelerine olan ihtiyacın birdenbire aşırı derecede artmasının sebebi de tahmin edilebiliyor. Eczane, hastane gibi yerlerde sıklıkla bulunan el dezenfektanları diğer kurum ve kuruluşlarda da yaygınlaşmış bulunmaktadır. Salgının bu denli kuvvetli olmasıyla birlikte piyasada olan temizlik ürünlerine olan ihtiyaç arttığı gibi bu ürünlere ulaşımı zorlaştıran birçok farklı etkenle de karşı karşıya kalınmıştır. Kashni Store böylesine zor bir zamanda dezenfektan ihtiyaç duyulan temizlik ürünlerini hemen hemen her yere ihtiyacı olan her insana, kuruma, kuruluşa ulaştırma konusunda büyük sorumluluk almış; bu sorumluluğu başarıyla yerine getirmektedir. Yine dezenfektan gibi ürünleri ihtiyaç olduğu bu dönemde kaliteli ürün sunma anlayışla hizmet veren Kashni Store doğal sabun gibi pek çok kişisel temizlik için önemli ürünleri de yine aynı şekilde ihtiyacı olan kişilere ulaştırmaktadır. Bakteri ve virüsün rahatlıkla bulaşabileceği ortamlardan çıkıldığında sıkça kullanılan antibakteriyel jel ihtiyacı da aynı şekilde Kashni Store aracılığıyla büyük ölçüde giderilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Günlük en yüksek para çıkışı olan hisseler

El Dezenfektanı Siparişi

Kashni Store, ülkenin her yerine ihtiyaç duyulan temizlik ürünlerini kısa süre içerisinde ulaştırarak salgın döneminde salgının en az hasarla atlatılabilmesi konusunda büyük katkı sağlamaktadır. Bu salgın sürecinde gerek çevresel, gerek kişisel temizlik ürünlerini kolaylıkla siteden online olarak sipariş verebileceğiniz gibi whatsapp sipariş hattıyla da bu sipariş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En hızlı ve kolay siparişleriniz için kashnistore.com/tr adresini kullanabilirsiniz. Online alışveriş platformu aacılığı ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.